НАШ ТОП-10

Бізнес для жінки, який прокормить не одну сім'ю

Українські дівчата вміють зробити з нічого — щось. І це буде виглядати перфектно. Бізнес для жінки — це питання вибору ідеї та продажів, не більше.

бізнес для жінки - топ 10 прикладів для натхнення

Бізнес для жінки — початок

Присутність жіночої сили у сучасному світі набирає все більших обертів з кожним роком, в різних країнах та на різних материках з того часу, коли жінки почали активно захищати та боротися за свої права. І це безумовно вплинуло на їхній кар’єрний ріст, професійні досягнення та в цілому впливовість жінок у світі бізнесу та підприємництва. 

Найвпливовіші жінки світу

І якщо ви також задумуєтесь про це, щоб почати бізнес для жінки та розвивати свою власну улюблену справу – ви потрапили на правильну статтю. Компанія CITY PROFIT провела своє власне дослідження, відповідно до списку найвпливовіших жінок 2022 за Fortune, і визначала ті сфери, в яких жінки досягають нереального успіху і висот.

бізнес вумен у 2022
бізнес для жінки

"Типовий бізнес для жінки?"

Розвінчуємо разом стереотипи про «типовий жіночий», або ж «нетиповий жіночий» бізнес, бо ні першого, ні другого не існує. Є лише підприємництво, є лише розвиток, є лише прогрес, в який вкладається запал, знання, гроші та команда. Бізнес для жінки — читайте далі про ті сфери, завдяки яким жінки стали світовими та визнаними бізнесвумен. В кожному бізнес-пункті на вас чекають приклади, що надихають, і які лише підтверджують те, що кожна жінка може стати будь-ким, розвивати себе в бажаній підприємницькій сфері та робити це круто. Отож, поїхали!

1. ЗДОРОВ'Я.

Ця сфера пов’язана як з виробництвом/продажем медичних препаратів, засобів для догляду, так і з підтримкою здоров’я – відкриття оздоровчих центрів або навіть магазину з натуральними домашніми продуктами. Піклуватися про себе зараз для кожного стоїть першочерговим завданням та пріоритетом, тому послуги та товари у сфері здоров’я дуже популярні й потрібні. Подумайте, як ви можете реалізувати цю тему у своєму виконанні, не забувайте про ліцензійне підґрунтя для відкриття діяльності у медичній сфері та оздоровлюйте нашу націю.

Розалінд Брюер

Розалінд Брюер

Генеральна директорка Walgreens Boots Alliance – компанії з виробництва та дистрибуції фармацевтичних препаратів, а також керування аптечними мережами (7 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune). 

Карен Лінч

Карен Лінч

Президентка і генеральна директорка CVS Health – медичної компанії, яка володіє мережею роздрібних аптек (бізнес для жінки – 1 місце у списку найвпливовіших жінок 2022 – Fortune). 

2. Інтернет-бізнес.

Всесвітнє павутиння Інтернету заполоняє все більше та більше користувачів у свої онлайн-мережі. Лише близько 60% населення планети користуються соціальними мережами! І це ідеальне місце зараз, в якому можна розвивати свою справу й отримувати прибуток. Ведення блогу в різних соціальних мережах, створення контенту, спеціалізація на вебдизайні/копірайтингу/SMM…, створення інтернет-агентства, продажі послуг маркетингового просування – це найменше з тих можливостей, які нам відкриває Інтернет. Якщо це ваша тема і вам подобається розвиток в цій сфері – обов’язково починайте свій бізнес для жінки, інтегруйте своє бачення на різних платформах і робіть гроші.

Джулі Світ

Джулі Світ

Голова та генеральна директорка Accenture – компанія з професійних послуг у сфері інформаційних технологій та консалтингу (бізнес для жінки – 2 місце у списку найвпливовіших жінок 2022 – Fortune). 

Сьюзан Войчицькі

Сьюзан Войчицькі

Головна виконавча директорка компанії «YouTube» – відеохостингу з розміщення відеоматеріалів (20 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune). 

3. Фінанси.

Згадайте про тих мега працелюбних бухгалтерок, які завжди були з фінансами на «ти», про роботу яких ви часто чули в різних компаніях. Та й забудьте відразу:) Ера «типових жінок-бухгалтерок» вже пройшла, і жінки роблять все вищі й вищі кроки у фінансовій сфері, і досягають вершин. Ми впевнені, що якщо ваше серце лежить до банківської та фінансової справи, ви можете починати у звичайному банку свого міста, а потім і відкривати щось своє. Головне – ваша жага до цього! А приклади нижче лише доводять, що бізнес для жінки – це тепер звичайна справа, тому легко стати фінансовими директорками або главами банків.

Jane Fraser

Джейн Фрейзер

Генеральна директорка Citigroup – транснаціональної банківської і фінансової корпорації (3 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune). 

Amy Hood

 Емі Гуд

Американська бізнесвумен, яка працює фінансовим директором Microsoft – корпорації з комп’ютерних технологій (15 місце у списку найвпливовіших жінок 2022 – Fortune – бізнес для жінки).

4. Інженерія.

Інженерія та електроінженерія – це винаходи для людства, які створюються людьми. Сфера про створення нових форм конструкцій, машин та обладнань. І якщо ви завжди відчували в собі, що хочете почати таку справу, що вам є що дати суспільству, що якась ідея вже давно засіла у вашій голові, і чекає своєї реалізації, то ваш час вже настав, адже це мега захопливий бізнес для жінки! Поки не спробуєте розробити й запустити свій винахід – ніколи не дізнаєтесь про його могутність і важливість. Отож, лише «GO, GIRL!».

Mary-Barra

Мері Барра

Голова та генеральна директорка General Motors – автомобільного концерну, що виробляє вантажні й пасажирські автомобілі (4 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune).

Lisa-Su

Ліза Су

Керівниця бізнесу та електротехнічна інженерка, виконавча директорка та президентка Advanced Micro Devices – компанії-виробника інтегрованої електроніки (21 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune).

5. Страхування.

Розвиток страхових компаній набирає обертів, адже зараз можна застрахувати все – життя та здоров’я, будинок, свій бізнес, автомобіль, смартфон (будь-яку техніку), домашніх тварин і так далі. На ринку України у 2022 році стало на 18 страхових компаній менше, тому якщо ви бажаєте і збираєтесь організувати та відкрити свою страхову компанію – користуйтесь можливістю. І ось вам натхнення бізнесу для жінки – успішне ведення страхової справи жінками. 

Jessica Tan

Джессіка Тан

Виконавча директорка і співголова Ping An Insurance – фінансового конгломерату, що включає страхову групу компаній, що спеціалізуються на страхуванні життя, майна, наданні банківських послуг, а також управління активами (бізнес для жінки – 5 місце у списку найвпливовіших жінок  2022 – Fortune).

Tasunda Brown Duckett

Тасунда Браун Дакетт

Бізнеследі, яка є президенткою і головною виконавчою директоркою TIAA – Асоціації страхових та ануїтетних викладачів Фонду пенсійних акцій Америки-Коледжу (11 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune).

6. Продажі.

Розповсюджена, популярна, потрібна і широкомасштабна сфера для бізнесу. Тут можете і продавати товар, який ви самі виробляєте і на якому спеціалізуєтесь, а можна і перепродавати товари від різних виробників. Діяльність, яку зараз легко провадити як онлайн, так і потім перейти на офлайн точку; діяльність, що потребує управлінських та організаційних навичок; діяльність, яка базисно тримається на роботі з клієнтами, упаковці та якості вашого товару. Аналізуйте ринок, конкурентів, клієнтські запити та товар, який вам найбільше до душі, і який би ви хотіли продавати різним споживачам.

Corie Barry

Корі Беррі

Головна директорка Best Buy Co. Inc. – роздрібного магазину електроніки (18 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune).

Anne-Marie Campbell

Енн-Марі Кемпбелл

Бізнесвумен, віцепрезидентка магазинів The Home Depot – роздрібне торгове підприємство в галузі будівництва, будівельних й побутових товарів. (27 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune). 

7. МОДА.

Стиль та дизайн, просування останніх модних тенденцій та новинок, підбір образів, послуги стиліста, перешив старого одягу, створення власного швейного виробництва – це все і більше про моду. Кожна і кожен із нас має свій власний стиль, його власне відчуття, і якщо ви хотіли б надалі розвивати себе в цьому, то обов’язково спробуйте такий бізнес для жінки, адже прийшов час поринути у світ стилю і залишити на моделях та на своїх клієнтках почерк мисткині.

Marta Ortega

Марта Ортега Перес

Голова Inditex –  великої мережі відомих магазинів, які продають одяг (33 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune). 

Helena Helmersson

Хелена Хельмерссон

Генеральна директорка H&M – популярного бренду одягу, косметики та декору (40 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune). 

8. Мистецтво.

Ваш подих і бачення митця повинен побачити весь світ! Мистецтво – це про ваше власне бачення прекрасного. Це і хендмейд поробки, і фотографія, і малювання картин, і танцювальна та музична діяльності, і заняття відеофільмуванням, вироблення архітектурних макетів, написання поезії та прози. Все, через що ви хочете показати світ своїми очима – ви можете перетворити у власний бізнес для жінки. Через продажі власного продукту, через навчання і передачу власних знань, а також через проведення виставок. 

Mellody Hobson

Меллоді Гобсон

Бізнесвумен та кінопродюсерка – власниця фірми по управлінню інвестиціями «Ariel Investments LLC», голова «Ariel Mutual Funds» і «DreamWorks Animation», а також спонсорка американського ранкового телешоу «Good Morning America» (35 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune).

Dana Walden

Дана Уолден

Бізнеследі та голова Disney General Entertainment Content – культової колекції розважальних та новинних ресурсів компанії Walt Disney Company (бізнес для жінки – 42 місце у списку найвпливовіших жінок 2022 – Fortune).

9. Програми з розвитку.

В кожному місті зараз існують комітети з підтримки малого та середнього бізнесу. Також такі комітети існують закордоном, і при круто написаній заявці, плані можна виграти грант на реалізацію якоїсь соціальної та громадської програми, як вашої власної ініціативи. Західний світ надалі допомагає українському суспільству і на підприємницькому фронті, тому зараз відкрито і діє багато грантових програм на відкриття бізнесу на безповоротних основах. Дізнавайтесь про це більше, шукайте інформацію і розпочинайте свою власну справу. 

Реваті Адвайті

Бізнес-керівниця, генеральна директорка Flex – програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав, що надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до США, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати в американській родині (бізнес для жінки – 37 місце у списку найвпливовіших жінок 2022 – Fortune). 

Revathi Advaiti

10. Промисловість.

Та сама основа індустріалізації економіки, яка рухає і розвиває нашу державу. Сфери промисловості безпосередньо пов’язані з енергетикою, видобутком корисних речовин, виробництвом товарів. Ніщо вам не заважає працювати в цій сфері, якщо це вам цікаво, і якщо це вам дійсно подобається. Можливо, ніколи не буде ще крутішої та екотолерантної генеральної директорки компанії по виробництву деревини ніж ви, чи не так?

Vicky Hollub

Вікі Холлуб

Бізнеследі та інженерка мінералів, президентка та генеральна директорка Occidental Petroleum – компанії з видобутку нафти та газу (38 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune).

Catherine McGregor

Катрін Макгрегор

Головна виконавча директорка Engie – (34 місце у списку найвпливовіших жінок у бізнесі 2022 – Fortune) – енергетичної та газової компанії.

Поради від CITY PROFIT - бізнес для жінки:

  1. Робіть те, що любите і те, що вам подобається. Не йдіть за виконанням мрій інших людей у вашому оточенні, а слухайте лише своє серце.
  2. Відганяйте свій страх подалі і йдіть показувати світу те, що хочете і можете! А коли, якщо не зараз?
  3. Звертайтесь за допомогою до найкращих концептологів та маркетологів України — компанії CITY PROFIT. (безкоштовний план для бізнесу від нас – тут).

FAQ

Бізнес для жінки

В будь-яких! Ми показали вам ці ідеї та історії з надихаючими прикладами жінок, які досягли вершин, щоб довести, що можливо досягти успіхів у будь-якій сфері, в якій ви забажаєте. Тому обирайте те, від чого палає ваше серце та робіть всім вітер!

Можливо настільки ж на 100%, як стало можливим для Енн-Марі Кемпбелл, яка прийшла працювати касиркою, а стала бізнесвумен і однією із найвпливовіших жінок світу у 2022 році.

Шукайте їх лише у собі – це ваші хобі, ваша зацікавленість якимись сферами, ваша вища освіта, ваші прагнення та цілі. Ви можете стати успішною лише в тому випадку, коли цей бізнес буде про вас. А якщо вам потрібна консультація від спеціалістів – CITY PROFIT вже на зв’язку першої безкоштовної консультації.

Спілкуйтесь з іншими підприємцями та підприємницями, вступайте в їхні ком’юніті. Будьте впевнені в собі, своїй ідеї та своєму бізнесі. Пам’ятайте, що щоденна робота і розвиток приводять до успіху, невдачі навчають, а з часом приходить все потрібне. Загартуйтесь власною силою та підтримкою близьких та звершуйте гори!