☎ +38 063 223 29 51

CITY PROFIT - український бізнес розпочинається тут

Замовити сайт від ТОПОВОЇ української компанії впроваджувачів CITY PROFIT за 99$

І отримати стратегію інтернет просування та першу сторінку майбутнього сайту-воронки всього за 3 дні, або навіть менше, а також бонусний бонус від нашої компанії:)

Секретна сила наших сайтів

01

Швидко розуміємо концепцію

Ми за тиждень робимо не тільки ОДНУ готову сторінку сайту, а ще й даємо бачення розвитку, яке ми можемо навіть взяти на себе.

02

Білі Технології в розробках

Ніяких сірих накруток, стрьомних плагінів чи вручну написаного коду, який потім призведе до тіньового бану від Google. Сайт розробляємо так, щоб не перероблювати.

03

Креативні рішення в Просуванні

Ми одразу розробляємо базову маркетингову тактику таким чином, щоб можна було бути впевненим в тому, що клієнтів буде більше ніж в конкурентів.

04

Бо це той самий CITY PROFIT

А значить, це саме ті спеціалісти, які вміють будувати відділи продажів, маркетингу і розробляти проєкти й втілювати їх в життя, не тільки в Україні.

Якщо ще вирішуєте, з яким дизайном замовити сайт — ось наші приклади

Замовити сайт у CITY PROFIT – завжди дорівнює СТРАТЕГІЇ, РОЗВИТКУ ТА УСПІХУ.

vesna promo by cityprofit
Play Video about vesna promo by cityprofit

Сайти, що зроблені з любов’ю ♡

CITY PROFIT - про надихаючий та успішний бізнес

Розробка стратегії, першої сторінки та пояснення у відеоформаті, а також - рекомендації на майбутнє за 99$

Тільки перевірені та білі технології, виважені та ефективні інструменти просування для підприємців в Україні і не тільки, продаючий дизайн та текст для першої сторінки, та все що треба, щоб підготуватися до роботи над системою продажів в інтернеті.

Наші сайти продають краще, адже можуть:

Продавати з першого дня, бо зроблені щоб приносити продажі, бо розроблені тими, хто в маркетингу і продажах з порфтоліо результатів, а не тільки вподобайок.

Одразу приводити відвідувачів з Google, бо ми розробимо його виходячі з запитів реальних людей та оптимізуємо їх одразу (так, ми дуже розуміємося в SEO).

Перемогти конкурентів, бо зроблені на основі їх аналізу, тому як мінімум є відправна точка — зробити в 10 разів краще і таким, що будуть більше купувати.

Переводити навіть холодних відвідувачів (наприклад з реклами) в стадію “хочу купити”, бо використовуємо технології веб-воронок продажів, за яких відвідувачі сайту стають клієнтами.

Наповнені і вашими оригінальними та потрібними пропозиціями, і цікавими статтями та сайті, що ШУКАЮТЬ потенційні клієнти.

Замовити сайт від CITY PROFIT - приклади

Наше портфоліо унікальне. Наше портфоліо оптимізоване. Наше портфоліо – це наша гордість.

замовити сайт приклади

Сайти, що зроблені з любов’ю ♡

Це ж ідеально для вас!

Замовити сайт від CITY PROFIT, якщо:

P.S.: Працює магія, наводьте на картинки й тицькайте..:)

1. Замовити сайт, якщо я продаю дорогі послуги для бізнесу

Ми самі пройшли цей шлях і знаємо як отримувати кожного місяця безкоштовних клієнтів за допомогою SEO та цікавого контенту, а коли треба пришвидшити маркетинг за допомогою реклами.

Знаємо як змінити стан клієнта з “теоретично готовий платити щомісяця” до “я рекомендую цей сервіс усім своїм колегам”. За допомогою мейл-маркетингу, контент-маркетингу в соціальних мережах та сайті.

3. Замовити сайт, якщо у мене нішовий товар, про який мало знають

Ми формуємо вірусний ефект завдяки класним текстам, фото та відео про продукт і стиль життя, який клієнт отримає завдяки його властивостям. Бо ми розуміємося і в стратегічному контент маркетингу.

4. Замовити сайт, якщо я виробляю дорогий зроблений під клієнта продукт

Якщо ви створюєте індивідуальний одяг або аксесуари, будуєте будинки, меблі на замовлення – ми знаємо як працює такий інтернет-маркетинг, і як мінімум 10 інструментів, щоб у вас завжди були клієнти.

Що говорять ті, хто вже співпрацював з CITY PROFIT

0 Asem

Знаєш, що отримаєш результат. Якщо береться за роботу, значить – проєкт буде цікавим і розвиватися події будуть швидко. Працюємо в важких проєктах саме з Пімєновим Володимиром і “Сіті Профіт”. Якість співпраці – пречудово! Швидко, Точково. Як нібито знає що і коли повинно статися.

Асем Кузенбаєва, TOP SALES, Алмати

0 Alexey

Найсильніші маркетологи, яких я знаю. Не тільки про рекламу та лайки, а й про бізнес, ціни, асортимент, спосіб, канали просування, ПРОДАЖІ !!!

Олексій Семенов, MOST IT, Харків

0 Daria

Можемо рекомендувати Сіті Профіт як досвідчених інтеграторів, практиків, профі у тому, що стосується зростання вартості бренду та чистого прибутку замовника.

Дарія Александрова, VITIS TRADE, Київ

Від вас — Інтерв'ю. Від нас — одна сторінка майбутнього ВАШОГО сайту і базова стратегія від CITY PROFIT.

Ми зробимо так, як зробили б це на вашому місці. Обґрунтовано досвідом в Маркетингу та Продажах.

Порахуйте скільки коштуватиме наше партнерство в проєкті

[forminator_form id="6195"]

Заповніть форму (приблизно за одну (1) хвилину) і будете розміти орієнтовну вартість маркетинг Аутсорсингу