☎ +38 063 223 29 51

Як створити сайт не для лайків, а для продажів в 2023

Давайте розбиратися. Сайт можна було б не робити. Ви можете робити сторінку в Instagram або TikTok. Цього ж може бути і достатньо, чи не так? Не так.

World Map of CITY PROFIT Clients
Відтворити відео про World Map of CITY PROFIT Clients

Для того, щоб зробити мікро-сайт і посилання на нього в шапці профілю не треба знати страшні штуки типу  html і css (html розшифровується як – hypertext markup language). Але…

Вам потрібно бути в Інтернеті

По всьому світу все ще вважається обов’язковим створення сайту для власного бренду. А чому?

Тому, що сайт в вашій ніші (будь-якій) це власний ресурс.

Його дизайн та програмування / верстка (використовують wordpress joomla drupal та інші – менш професійні), адаптація під мобільні пристрої може зробити ваш сайт таким як його бачите саме ви.

Під ваш смак, а не смак виробників соціальних мереж.

Плюс до того, ВАС НЕ ЗАБАНЯТЬ і не видалять вашу сторінку, як в інсті чи фейсбук.

Тож, створити сайт – необхідність тоді, коли ви хочете мати повне управління власним іміджем в очах клієнта.

TikTok-Logo
etrader instagramm profile as an example
Mebli Digital як приклад створення унікального але й клікабельного дизайну

Ми рекомендуємо створити сайт на wordpress – це найбільш перевірений та стабільний інструмент створення сайтів в світі.

Цей конструктор сайтів – не потребує навичок програмування. І за допомогою нього можна легко налаштувати не тільки дизайн та форму, а ще й швидко пов’язати з іншими існтрументами – CRM, Excel або Google Sheets.

Створення сайту на WordPress - як надійний варіант для 2023

Для створення сайту на wordpress вам потрібно трохи більше ніж вміти збирати картинки та тексти до купи як в Wix, Tilda (що російська і вам точно не треба з ними себе пов’язувати – в більшості країн вона вже або заборонена, або тормозить страшенно).

За допомогою безмежної кількості плагінів та віджетів (мікро-помічники для функцій та дизайну) ви зможете використовувати свій сайт, наприклад, по всьому світу – бо автоматичний переклад буде простою функцією на сайті.

А ще, вміння працювати через конструктори сайтів додасть вам навичку робити готовий продукт (сайт, лендінг, веб-воронку) не створюючи технічне завдання, яке зазвичай відбирає дуже багато часу. Просто – сіли і зробили безкоштовний сайт.

Безкоштовний конструктор сайтів - якщо коротко про сайт на wordpress.

Спочатку – реєстрація домену і хостингу, потім встановлення на них WordPress. Коли готово – або обираємо шаблон для сайту і міняємо / додаємо тексти або створюємо власний дизайн. 

Ми б рекомендували створювати унікальний дизайн. Для того щоб ваш сайт мав унікальні форми, фішки, кольори та шрифти, позиціонування та власний стиль.

Для створення сайтів ви можете використовувати Elementor – це корисний плагін який є безкоштовним назавжди (та має і платну версію з оплатою на рік, звісно). Але він дасть можливість візуально редагувати сайт.

Просто бачите ваш сайт, змінюєте картинки, тексти, форму, властивості кнопок та інше.  Створити сайт самостійно – тепер це не здається таким страшним, ага?

Бізнес План Кав'ярні Книгарні 2022 та для 2023 в Києві в центрі

Як створити сайт в 2023

Створення сайту з нуля - основні типи сайтів, та чому їх не два.

Як створити сайт від якого будуть продажі а не лайки в 2023

Тепер, давайте поговоримо про типи сайтів. Чомусь існує думка, що є сайт-візитка і сайт корпоративний. 

Я сподіваюсь, що ви розумієте, що це трохи застаріла думка. 

Зробити сайт можна в різних варіантах. Але всі варіанти можна все ж поділити на групи.

Ось як ділимо їх ми:

1. Squeeze Page або однослайдовий лендінг, сторінка захвату - як створювати сайти на швидкі дії клієнта.

Це дуже короткий сайт, на один слайд / екран (якщо так можна сказати). Зазвичай використовується для швидкої пропозиції та швидкого отримання контактів клієнта.

Зазвичай там пишуть про міні-курс (не великий дистанційний курс, а саме міні, або навіть мікро). Типу “як створити першу 3D модель за 30 хвилин з нуля і без навичок”. Людина вписує свій Email або телефон в Telegram та отримує власне курс.

Другий, найпоширеніший тип продукту для таких лендингів це безкоштовна консультація чи скачування каталогу.

приклад сторінки розрахованої на швидку реакцію - продаж відео за мейл
md 2023 landing page

2. Головна Сторінка Продукту - Landing Page - Лендінг (про його структуру і будемо сьогодні говорити найбільше, трохи нижче)

Він може бути довгим і нудним / веселим, або на 3-5 слайдів, де зазвичай показують ОДИН продукт – ОДИН товар, сервіс, послугу, яку пропонують візитеру. Тут показують зазвичай переваги, відгуки, ціну, візуалізують сам продукт. Якщо хочете знати як створити сайт, що продає, а не тільки отримає лайки – то вам бажано читати далі, або просто замовити крутий сайт.

3. Стандартні сторінки - Про нас, Контакти, Питання та Відповіді, Відгуки, Портфоліо. Тому що треба!

Маленькі сторінки, зазвичай мають не багато дизайну, сухий текст. Ці сторінки роблять будь-які конструктори сайтів і, якщо чесно, їх не сприймають як мега-важливі, хоча, нам здається і на них можна “ставити ставку”, коли хочемо зробити сайт щоб ви завжди могли сказати “мій бізнес продає під час будь-яких катаклізм”.
як створити сторінку про нас, про продукт, factoring business landing page 2023
Буріння скважин блог 2023

4. Сторінки - статті - блоги - якщо ви в бізнесі на довго.

Найважливіші з точки зору SEO. Бо саме їх будуть використовувати бази даних пошуковиків як ті, що можуть бути цікаві тим, хто шукає вас / ваш продукт в Google, Bing і т.д.

Ще більше важливості набувають сторінки-статті, коли, наприклад, сайт доставки Нової Пошти має не просто блог, не просто корисний, а ще й гарно та зручно оформлений.

Якщо сторінку-статтю цікаво та зручно читати (ключове слово зручно), то статтю дочитають. А який бізнес не хоче щоб їх тексти дочитали потенційні клієнти?

Ну досить думаю про типи. Ще є сторінки товарів, оформлення замовлення, але сьогодні краще не про них, а про головне для підприємців – про Лендінг або про ГОЛОВНУ сторінку сайту (іноді так використовують). 

Тож, як створити сайт самостійно, сайт з функцією ПРОДАЖІВ, а не лайків та репостів від ваших родичів.

Якщо ви готові до продажів – ви зможете. Головне Почати.

Як створити свій сайт та що таке ПРАВИЛЬНА структура сайту.

Почнемо з того, що вам чітко потрібно зрозуміти що таке воронки продажів та що таке воронки в бізнесі взагалі. Як привести клієнта від першого доторку до вашої унікальної і дорогої програми лояльності. Тоді все наступне піде легше. Тож відео про воронки – не завадить. Ось воно:
А тепер, давайте говорити про структуру сайту.

1. Головний перший слайд - Hero Section.

З нього повинно бути чітко зрозуміло що саме ви пропонуєте та що це дасть ВАШОМУ потенційному клієнту (ви ж знаєте що таке ніша, ага?).

Так само тут повинна бути форма або кнопка “замовити” (як зареєструватися на вашому івенті, купити товар швидко або замовити дзвінок).

Ми радимо використовувати картинку чи відео прямо на ньому і обов’язково використайте обличча вашого бізнесу (ваше, ваших клієнтів, вашої команди -ЛЮДЕЙ!)

eu squeeze page як зробити власний сайт для продажів в 2023
Чому обирають etrader приклад навіщо для розробки сайту - як створити сайт з нуля - структура

2. Головні питання клієнта і головні відповіді.

Сайт і його головна сторінка звісно повинна мати адаптивний дизайн і т.д., але якщо клієнт не зрозуміє, або не до кінця зрозуміє ваш перший головний слайд, то йому треба ще раз сказати.

Дивись, мовляв, ось твоя біль (не знання юридичних аспектів покупки будинку закордономо), а ось наше рішення (безкоштовна перша консультація та, якщо треба вся послуга оформлення Під Ключ; те саме і з товарами: хочете збалансоване харчування – купуйте наше екологічно чисте м’ясо).

3. Як це працює - Як створити сайт, якому довіряють.

Тут треба показати нашу “кухню” – технології, людей, спеціалістів, техніку та рецепт. Бо людина / покупець хоч і знайшовши нас в інтернеті потрапив на сайт, але все ж хоче повірити в нас.

Щоб виправдати свою покупку в майбутньому. А для цього треба дати йому нашу рецептуру. Бажано так, щоб він потім міг це комусь переказати. Легко і не вимушено.

Як показати етапи співпраці і як це працює коли створюєш сайт про будівництво 2023
так ми вирішуємо головне питання - що це дає клієнту коли займаємося розробкою сайту - лендінгу

4. Переваги "тут і зараз" від вирішення проблеми.

Добре, тепер клієнт вірить у вас більше, знає що ви продаєте і навіщо це саме йому. Давайте зануримо його в атмосферу коли результат досягнуто.

Покажіть картинку його майбутнього, опишіть її. Тільки без клішових фраз типу “щасливе життя з нашими таблетками від остеохандрозу”.

5. Кейси та приклади результатів.

Тут бажано показати відгуки, бо після пункту №4 (переваги тут і зараз), треба знову показати, що вірити в наші обіцянки-цяцянки логічно. Типу – от є Іванов Іван – і в нього все добре, все вийшло, результати супер, в нього було “нічого” а з’явилося “все”. Реальні фото, реальні відгуки. Не хитріть. Це помітно. Завжди.
Приклад відгуків якщо треба зробити сайт з нуля - як створити слайд відгуків 2023
Безумовна гарантія - як створити сайт на wordpress з нуля

6. Гарантія обов'язкова - від сайту доставки до контролера якості освіти.

Дайте гарантію на свою роботу. Це логічно і забезпечить клієнту більше впевненості в рішенні.

Наприклад, в нашому курсі “Маркетолог 2.0” (www.mdopen.pro) ми даємо безкомпромісну гарантію завжди. Не сподобалось, важко, не встигаєш – ми повернемо всі гроші. Без будь-яких питань.

Хоча і фільтруємо халявників – використати цю гарантію можна не пізніше ніж на третю зустріч, і при виконаних домашніх завданнях.

Скажете, що в вашій ніші в інтернеті важче дати гарантію? Повірте ми робили системи маркетингу і продажів ПІД КЛЮЧ та керували цими системами. Кейсів в портфоліо більше 150.

Ми знаємо, що гарантію можна дати і на бетон, і на сіль, і на електрокар, і на CRM.

7. Форма зв'язку з вами - в інтернеті, по телефону, знайти ваш офіс

Створити сайт онлайн не означає що ви можете ховатися весь час. Тож з вами бажано мати спосіб поспілкуватися.

І навіть якщо ви мега-технологічна корпорація і клієнти спілкуються тільки з вашим чат-ботом, знайдіть спосіб додати людяності. А в ідеалі – додайте фізичну адресу вашого салону, виробництва, офісу, додайте реальні телефони підтримки клієнтів та соціальні мережі. 

Слайд контакти - як створити сайт Contacts

Як створити сайт для Продажів: питання і відповіді

Найпопулярніші питання від наших клієнтів про те як створити сайт

Звичайно цей Топ буде змінюватися в залежності від країни в якій питають. Ми скажемо про країни в яких замовляють наші послуги (Україна, Польща, Казахстан, Киргизстан, США, Великобританія): 

  1. WordPress (найзручніший і рентабельніший для будь-яких потреб)
  2. Joomla (застарілий, але все ще часто використовуваний, бо з нього ВАЖКО перейти на щось інше, хоча і ком’юніті вже нікудишнє)
  3. Wix, ClickFunnels etc – прості конструктори які потребують постійних апгрейдів за допомогою програмістів, якщо хочеться щось зробити по своєму

Бо, практика показує, що один раз зробивши сайт у програмістів – прив’яжеш до цих розробників себе на все подальше життя сайту. Ніхто не хоче розбиратися в їх коді, окрім їх самих. А як дізнатися реальну вартість їх робіт? 

Саме тому краще робити сайти на професійних, перевірених часом CMS (конструкторах). Бо так ви завжди будете мати можливість знайти і спеціалістів, і потрібні рішення інтеграції. Ми радимо WordPress. Самі працюємо саме в ньому і не граємось в “та яка різниця на чому”. Різниця є.

Мільйон безкоштовних уроків можна знайти в Youtube. Так само тисячі класних уроків можна замовити на англомовних ресурсах типу Udemy.

Ми ж радимо тільки те, що працює для наших клієнтів (досвідчений середній бізнес, маркетолог чи стартапер, виробник одягу чи сільхоз машин). А саме наш курс за посиланням www.MDOPEN.PRO

Безкоштовно, або майже безкоштовно вам допоможуть тисячі випускників різних курсів та самоучок, вчорашніх бухгалтерів та студентів. Але, краще використати допомогу спеціалістів. Ми в бізнесі Діджитал Маркетингу і Продажів вже досить довго, тож використайте можливість і замовте першу безкоштовну консультацію.