Повна Упаковка Бізнеса під КЛЮЧ

Упакуємо Ваш бізнес так, щоб він відразу приносив результати: готовий сайт, налаштовані соціальні мережі і автоматизована робота з клієнтами. Далі Вам залишається лише отримувати теплих лідів.

Стратегічно, Трендово та орієнтовано на Клієнта. Знаємо, як упакувати Ваш бізнес так, щоб все працювало, “як за годинником”. Упаковка бізнеса під ключ 2023 – зробимо так, як зробили б собі.

упаковка бізнеса від Сіті Профіт
упаковка бізнеса

Упаковка Бізнеса – це ТОП-послуга від CITY PROFIT

Упаковка бізнеса – це одні із наших послуг, яка полягає в тому, що ми, CITY PROFIT, робимо все за Вас для запуску бізнесу. Ми на ринку вже більше 13-ти років, і знаємо, що є важливим у бізнесі, що є важливим для клієнтів, і як показати себе в Інтернеті та на ринку так, щоб Вас хотілося завжди купляти.

Ми вміємо робити Ваш бізнес унікальним як в його головній ідеї та її візуалізації, що запам’ятовується і відрізняє Ваш бізнес від інших, так і в залученні лояльних клієнтів, які будуть залишатись з Вами надовго і замовляти Ваші продукти/послуги. 

Що потрібно знати про CITY PROFIT

  1. Ми вміємо будувати з нуля і продажі, і маркетинг. Маємо репутацію крутих концептологів та найкрутіше портфоліо реальних проєктів на ринку України.
  2. Не працюємо з пихатими ще з 2009-го року. Не входимо в проєкт, якщо бачимо що не зможемо принести реальний крутий результат для власного портфоліо.
  3. Зробили руками 150+ проєктів, за які не соромно. Тепер про нас кажуть “найсильніші в Україні з тих, хто вміє РОБИТИ РУКАМИ”.
  4. Наші клієнти живуть в Україні, Польщі, Чехії, Казахстані, Узбекистані, Великобританії та США. 
що потрібно знати про Сіті Профіт

Упаковка Бізнеса від CITY PROFIT: що входить в послугу

1. Сайт для Вашого бізнесу + 2 веб-воронки

Ми вміємо робити круті та продаючі сайти, які мають трендовий дизайн і легкий інтерфейс користування для відвідувача сайту. Зробимо також Вам ефективні веб-воронки, що проведуть клієнта шляхом від «інтересу» до «покупки», що зазвичай починається безкоштовним або дуже дешевим офером/пропозицією і має своє завершення продажем головного продукту.

1.1. Сторінки: Головна, Про Нас, Блог, Питання, Контакти

Це те, чим обов’язково структурно потрібно наповнити сайт, що він міг приносити продажі, адже це те, що зазвичай шукають усі відвідувачі, що заходять на сайт. Головна – як обкладинка, що показує Вас і Ваш продукт; Про Нас – сторінка про формування довіри між Вами і потенційним клієнтом; Блог – статті, відповідно до тематики Вашого бізнесу; Питання – відповіді на основні питання, що ставить перед собою клієнт; Контакти — знати, як зв’язатись з Вами.

1. 2. Власні Зображення і Власний Копірайт

Знаємо, як писати клікабельні тексти (які хочеться читати, перечитувати та рекомендувати), де шукати унікальні картинки під Вашу тематику (які чіпляють око, і які привернуть увагу потенційного клієнта) і як це все оформлювати органічно, стильно, запам’ятовуюче.

1.3. Базова SEO-оптимізація всього сайту

Якщо коротко про круту SEO-оптимізацію, то це налаштування сторінки: заголовків, картинок, тексту і посилань так, щоб ця сторінка органічно потрапила в ТОП-1 Google або Bing. Ми знаємо, як це робити. І це те, що буде працювати «в довгу». Бо ми вміємо шукати ті ключові слова для сторінок, які ШУКАЄ ваша цільова аудиторія, але про які забули ВАШІ ж конкуренти. Так, результати не приходять миттєво, як наприклад через рекламу, але це те, що буде працювати на Вас і Ваш бізнес на довготривалий період. Буде працювати і буде приносити вже теплих клієнтів. Класно ж?

1.4. Мобільна Оптимізація Сторінок

За статистикою Google Analytics приблизно 85% користувачів переглядають Ваш сайт через мобільний телефон або ж планшет. І іноді розробники сайтів забувають про це, роблять сторінку, яку гарно видно через великий екран, але в якій все, на жаль, з’їхало в мобільній версії. А ми налаштуємо все так, щоб було зручно користуватись будь-якому користувачу, адже втрачати 85% потенційної аудиторії через неоптимізований сайт – це ж не дуже кайф, чи не правда? 

2. Знайти "золоті" ключові слова і зробити 10 сторінок в Блог

10 сторінок (пост в блог на тематику Вашого бізнесу).  Робимо це не просто для того «щоб робити», а щоб бути видними і корисними для клієнта, щоб показуватись у Bing та у Google, заслуговувати лояльність клієнта до Вас, як до бренду. Упаковка бізнеса ж про це, так!

3. Оформлення однієї соціальної мережі (Instagram, Facebook, Linkedin)

Оберемо ту соціальну платформу, на якій Ви захочете просуватись: зробимо дизайн, тексти, ім’я та опис до акаунту. З одного посту, що ми пишемо в блог на сайт, виходить 4 пости в одну соціальну мережу, що дорівнює 40 одиниць контент-матеріалу для сторінки бізнесу вподобаної Вами соціальної платформи!

4. Автоматизація - Email-сповіщення

Автоматизація – це вже база теперішнього часу. І email-сповіщення, звичайно ж, безпосередньо до цього відносяться. Завдяки таким сповіщенням можна нагадати про себе клієнту і зацікавити його. І ми знаємо, як писати такий текст в повідомленнях, щоб його точно хотілось відкрити, автоматизовуємо цей процес розсилки повідомлень (не робити ж це вручну) і цим зв’язуємось з нашим клієнтом. 

5. Налаштування Гугл-Реклами (кабінету та А/В тестування)

Без вкладень у рекламні кампанії буде важкувато швидко отримувати клієнтів. Такою можливістю від всесвітньої мережі Інтернет користується кожен бізнес, тож щоб довершити до кінця нашу послугу «упаковка бізнеса», ми налаштуємо Ваш рекламний кабінет в Google: ключові слова, рекламні оголошення, під’єднання до сайту, політика рекламних запусків в Google – розберемось з усім. 

І це ВСЕ ми робимо для ВАС за 2400$

Лише реальні кейси. Лише досвід просування. Гарантія від нас. І це ж той самий CITY PROFIT!

Ніші, в яких у CITY PROFIT завжди є круті кейси: Упаковка Бізнеса ПІД КЛЮЧ

Лише Реальний Бізнес (мікро, малий та середній): Торгові мережі, Інтернет-магазини, Маленькі салони, Офіси, Представництва та Дистрибуції, Торгові Будинки та Маленькі Маркети. 

Ніші з крутими кейсами CITY PROFIT - Одяг, Аксесуари, Взуття, Меблі, Техніка

Одяг, Аксесуари, Взуття, Меблі, Техніка

ChatGPT для бізнесу вже в Україні - Ніші з крутими кейсами CITY PROFIT - Запчастини та Персональний Транспорт

Запчастини та Персональний Транспорт

Ніші з крутими кейсами CITY PROFIT - Логістика, Склади, Фабрики, Виробництво

Логістика, Склади, Фабрики, Виробництво

Ніші з крутими кейсами CITY PROFIT - Юристи, Стоматологи, Дизайнери та Послуги для Бізнесу

Юристи, Стоматологи, Дизайнери та Послуги для Бізнесу

Відгуки тих, хто вже співпрацював з CITY PROFIT: Упаковка Бізнеса

Ми співпрацювали з різними видами бізнесу як в Україні, так і закордоном за цих 13 років. Тож почитайте лише відгуки тих, хто нам довірив, і отримав від цього чудовий результат. 

0-Daria-1024x1024

Дарія - VITIS TRADE, Україна

Замовили: побудову воронки онлайн-маркетингу “під ключ”, побудову відділу продажів “під ключ”, побудові відділу розвитку.

Можемо рекомендувати Сіті Профіт як досвідчених інтеграторів, практиків, профі у тому, що стосується зростання вартості бренду та чистого прибутку замовника.

відгуки Сіті Профіт - Асем

Асем - CEO, TopSales. Казахстан

Знаєш, що отримаєш результат. Якщо береться за роботу, значить — проєкт буде цікавим і події розвиватися будуть швидко. Працюємо у важких проєктах саме з Пімєновим Володимиром і “Сіті Профіт”. Якість співпраці — пречудова! Швидко. Точково. Як нібито знає, що і коли має статися.

відгуки Сіті Профіт - Денис

Денис — Операційний Директор, Suizie TM, Україна

В ході роботи запропоновано комплекс заходів на формування сучасного бренду, обгрунтування цін та фінансова модель. Співпраця продовжується і зараз. Сіті Профіт тепер наш стратегічний партнер. Рекомендуємо як надійного і стабільного ділового партнера.

Лише відкрите та чесне портфоліо від нас!

Logos colored png only city profit clients digital portfolio

Упаковка бізнеса у 2023: Найпоширеніші запитання

Упаковка бізнеса від CITY PROFIT складається: сайт для бізнесу, 2 веб-воронки, сторінки: «Головна, «Про Нас», «Блог», «Питання», власні зображення і копірайт, базова SEO-оптимізація, оригінальні сторінки та пости з підібраним кейвордом (запити, за якими шукають потенційні клієнти), мобільна оптимізація сторінок, налаштування email-сповіщень, налаштування рекламного кабінету в Google Ads.

Упаковка бізнеса для власного бренда дає Вам унікальність та отримання лояльності від ваших клієнтів. Упаковка бізнеса під ключ проводиться саме під потенційних клієнтів, вашої цільової аудиторії, тобто можливість зацікавленості у вашого бренду буде рази вища. І CITY PROFIT робить це все за Вас! Вам не потрібно шукати аутсорс в різних маркетингових компаніях, а варто просто замовити одну послугу у нас, і готово!

Підприємництво – це завжди РИЗИК. І наша єдина гарантія – це наше відкрите і чесне портфоліо зроблених проєктів “Під Ключ”, відгуки про побудовані системи продажів, відділи і торгові дома (від асортименту і бачення до персоналу і щоденного операційного управління продажами). Ми працюємо не з усіма, ми теж маємо характер, і всі 150+ клієнтів що працювали з нами скажуть, що ми працюємо на совість, в білу, як для себе, гіперактивно, швидко, ЗАВЖДИ РЕНТАБЕЛЬНО і на результат.

CITY PROFIT UKRAINE

Зв'яжіться зараз і отримайте Упаковку бізнеса.

Для нас бізнес це особисте. Можеш писати одразу Володимиру.

Best Sales and Marketing Outsourcing in Ukraine Відділ Продажу і Маркетинг під ключ для 2023
Володимир, Директор Сіті Профіт

Або замовте дзвінок і кейси на пошту, якщо готові чекати:

Україна. Торгова Марка CITY PROFIT. ФОП Пімєнов В.В., 3080422932.
Маркетинг Аутсорсинг в Україні, Польщі, Чехії, Казахстані, Великобританії та США.
2023