☎ +38 063 223 29 51

Для Великих Проєктів

Маркетинг та Продажі

Розробимо систему маркетингу та продажів таким чином, щоб гарантовано отримувати потенційних клієнтів з Інтернету, ділити їх на категорії та розмовляти тільки з гарячими клієнтами.

Ми побудували більше 150 проєктів маркетингу та продажів для України, Азії, Європи. Ми вміємо це робити і це доводять наші результати.

  • Від Пошуку ніші та Бізнес Плану.
  • Від Презентації для Інвесторів до налагодженої системи і крутої команди.
  • Від Соціальних мереж і Гугл до Email маркетингу та автоматизації бізнес-процесів.

1. Безкоштовна Консультація:

  • Перша Консультація $0

    Завжди Безкоштовна Перша Консультація, щодо вашого Маркетингу та Продажів

Бізнес План

  • Бізнес Плануван / Пітч Дек від $1 200

    Розробка бізнес плану для стартапу чи розвитку Вашого бізнесу або конкретного продукту. Від ідеї продуктології та ціноутворення до маркетинг-плану та фінансової моделі з помісячними значеннями в продажах (включаючи воронку продажів), витратах (постійних і динамічних) та операційному / накопичувальному прибутках. Від вас - вартість "виробництва" товару чи послуги. Від нас упаковка ідеї, маркетинг стратегія та фінансове обгрунтування.

2. Упаковка (Веб Воронка)

3. Просування сайту / веб воронки

WEB+SEO-просування від $1 900 /місяць

Щоб вас можна було знайти в гуглі – потрібно оптимізувати сайт під клієнтські запити. Якщо робити це регулярно, то вас буде все легше і легше знайти, а ще ваш сайт буде показуватися частіше і частіше. Це не платна реклама, це регулярна робота в довгу. Наше завдання – зробити так, щоб ви отримували кожного місяця більше безкоштовних клієнтів з Google та Bing

Аутсорсинг Маркетингу (WEB+SEO+CONTENT) $2 900 /місяць

Ми для вас створюємо контент, верстаємо у вебдизайн та викладаємо його на сайті. 10 сторінок на місяць з ідеальним чистим on-page SEO, клікабельним дизайном та цікавим натуральним текстом. Уявіть, що всі ваші сторінки є в Гугл і регулярно отримуюєте ТЕПЛИХ клієнтів для свого бізнесу! 

Реклама в Google AdWords $1 000 /місяць

Найшвидший спосіб показати свої пропозиції ринку. Але й найважчий і найдорожчий. Бо якщо не логічно, не правильно, в “сіру” або не сучасно налаштувати рекламу можна отримати неприємні сюрпризи (бан, злив бюджетів та інше). Ми вміємо налаштовувати рекламу не бездумно, та й так, щоб максимізувати ваші шанси на успіх. 

Зазвичай, від вас буде потрібен тільки контент (тексти, фото, відео для Ваших товарів або послуг), лого та кольори (а якщо їх немає, ми зробимо свій варіант, щоб це не зашкодило швидкості виходу вашого бізнесу на нові ринки).

Якщо у вас в штаті немає людини, що збирає та створює контент, то ми допоможемо таку людину знайти і сформувати для неї мотивацію Win-Win

Доєднуйся до сім'ї малого та середнього бізнесу!

Нас вже більше 150 !

Контент План

Навчання для себе і команди