☎ +38 063 223 29 51

Для Великих Проєктів в малому бізнесі

Маркетинг та Продажі

Схема Взаємодії 2023:

Діджитал Маркетинг ціни та послуги в Україні 2023 від Сіті Профіт Інтернет Маркетинг під ключ та Аутсорсинг Продажів

Розробимо систему маркетингу та продажів таким чином, щоб гарантовано отримувати потенційних клієнтів з Інтернету, ділити їх на категорії та розмовляти тільки з гарячими клієнтами.

  • Від Пошуку ніші та Бізнес Плану.
  • Від Презентації для Інвесторів до налагодженої системи і крутої команди.
  • Від Соціальних мереж і Гугл до Email маркетингу та автоматизації бізнес-процесів.

З чого почати 2023:

Ми побудували більше 150 проєктів маркетингу та продажів для України, Азії, Європи. Ми вміємо це робити і це доводять наші результати.

Додатково:

Контент План

  • Контент План на 10 постів $250

    Уявіть, що ви точно знаєте що і як саме шукають клієнти і напишите статтю саме для них, про їм запит, вирішите їх проблему. А в самій статті, окрім того, що вам стануть довіряти читачі як експерту, вкажете, що можете продати їм товар або послугу, яка їм необхідна. Ми вміємо знаходити Золоті Ключові Слова (ті, що забули конкуренти і які регулярно використовують реальні люди, щоб шукати інформацію про ваші товари та послуги). Знайдемо для вас 10 таких ключових слів, запропонуємо Назву і міні-опис, щоб ви знали про що можна написати.

  • Контент План на Рік / 52 пости $1 500

    Знайдемо для вас 52 Золотих ключових слова (ключові слова, що забули ваші конкуренти), запропонуємо Назву і міні-опис, щоб ви знали про що можна написати. А далі все просто, викладайте по 1 статті на тиждень, робіть самостійно або за нашою допомогою. Але якщо ви використаєте саме ці слова, то будете отримувати щомісяця все більше і більше ТЕПЛИХ клієнтів.

Навчання для себе і команди