☎ +38 063 223 29 51

Ціни та Умови співпраці з CITY PROFIT

1. Безкоштовна Консультація:

 • Перша Консультація $0

  Завжди Безкоштовна Перша Консультація, щодо вашого Маркетингу та Продажів

2. Упаковка

3. Просування

 • SEO-просування $1 900 /місяць

  Щоб вас можна було знайти в гуглі - потрібно оптимізувати сайт під клієнтські запити. Якщо робити це регулярно, то вас буде все легше і легше знайти, а ще ваш сайт буде показуватися частіше і частіше. Це не платна реклама, це регулярна робота в довгу. Наше завдання - зробити так, щоб ви отримували кожного місяця більше безкоштовних клієнтів з Google та Bing

 • Реклама в Google AdWords $1 000 /місяць

  Найшвидший спосіб показати свої пропозиції ринку. Але й найважчий і найдорожчий. Бо якщо не логічно, не правильно, в "сіру" або не сучасно налаштувати рекламу можна отримати неприємні сюрпризи (бан, злив бюджетів та інше). Ми вміємо налаштовувати рекламу не бездумно, та й так, щоб максимізувати ваші шанси на успіх.

Зазвичай, від вас буде потрібен тільки контент (тексти, фото, відео для Ваших товарів або послуг), лого та кольори (а якщо їх немає, ми зробимо свій варіант, щоб це не зашкодило швидкості виходу вашого бізнесу на нові ринки).

Якщо у вас в штаті немає людини, що збирає та створює контент, то ми допоможемо таку людину знайти і сформувати для неї мотивацію Win-Win

Доєднуйся до сім'ї малого та середнього бізнесу!

Нас вже більше 150 !

Бізнес План

 • Бізнес Планування від $1 200

  Розробка бізнес плану для стартапу чи розвитку Вашого бізнесу або конкретного продукту. Від ідеї продуктології та ціноутворення до маркетинг-плану та фінансової моделі з помісячними значеннями в продажах (включаючи воронку продажів), витратах (постійних і динамічних) та операційному / накопичувальному прибутках. Від вас - вартість "виробництва" товару чи послуги і звіт за попередні місяці.

КОНСАЛТИНГ

Навчання для себе і команди