☎ +38 063 223 29 51

Для Великих Проєктів

Маркетинг та Продажі

Розробимо систему маркетингу та продажів таким чином, щоб гарантовано отримувати потенційних клієнтів з Інтернету, ділити їх на категорії та розмовляти тільки з гарячими клієнтами.

Ми побудували більше 150 проєктів маркетингу та продажів для України, Азії, Європи. Ми вміємо це робити і це доводять наші результати.

 • Від Пошуку ніші та Бізнес Плану.
 • Від Презентації для Інвесторів до налагодженої системи і крутої команди.
 • Від Соціальних мереж і Гугл до Email маркетингу та автоматизації бізнес-процесів.

1. Безкоштовна Консультація:

 • Перша Консультація $0

  Завжди Безкоштовна Перша Консультація, щодо вашого Маркетингу та Продажів

Бізнес План

 • Бізнес Плануван / Пітч Дек від $1 500

  Розробка бізнес плану для стартапу чи розвитку Вашого бізнесу або конкретного продукту. Від ідеї продуктології та ціноутворення до маркетинг-плану та фінансової моделі з помісячними значеннями в продажах (включаючи воронку продажів), витратах (постійних і динамічних) та операційному / накопичувальному прибутках. Від вас - вартість "виробництва" товару чи послуги. Від нас упаковка ідеї, маркетинг стратегія та фінансове обгрунтування.

2. Упаковка (Веб Воронка)

 • Маленький Сайт - Веб Воронка $800

  Сучасна Супер-зброя від CITY PROFIT, для збільшення продажів як дорогих так і доступних товарів. Працює і в В2В, і в В2С.

  Web-Воронка - то по суті декілька лендингів (сторінок сайту) пов'язаних між собою так, щоб з відвідувача сайту зробити потенційного клієнта. Дешевий або безкоштовний продукт, пропозиція більшого кращого, сторінка дякую - типова трьосторінкова воронка (Sales Funnel).

  Завдяки їй ви можете значно збільшити продажі та клієнтську базу (потенційних, чи лояльних вам клієнтів). Ніякого спаму та інших сірих схем. Працює як годинник і є найдієвішим способом залучення нових клієнтів та збільшення чеку для існуючих покупців вашого продукту. Чому замовляти в нас? Бо ми робимо не тільки їх, а ще й вміємо їх просувати в Інтернеті, швидко міняти і маємо реальний бізнес-досвід як одних з найкращих в Україні бізнес-девелоперів.

 • Класика і Веб Воронка $1 900

  Класичний сайт, де є сторінки "Про нас", "Контакти" і "Головна", доповнений двома класними сучасними Воронками. А ще ми додамо 5 постів в Блог (Новини / Статті), щоб Ваш сайт було ідентифіковано в пошуковій мережі Google. Звичайно, ми ще й додамо базове бачення Маркетинг стратегії.

3. Просування

WEB+SEO-просування від $1 900 /місяць

Щоб вас можна було знайти в гуглі – потрібно оптимізувати сайт під клієнтські запити. Якщо робити це регулярно, то вас буде все легше і легше знайти, а ще ваш сайт буде показуватися частіше і частіше. Це не платна реклама, це регулярна робота в довгу. Наше завдання – зробити так, щоб ви отримували кожного місяця більше безкоштовних клієнтів з Google та Bing

Аутсорсинг Маркетингу (WEB+SEO+CONTENT) від $2 900 /місяць

Ми для вас створюємо контент, верстаємо у вебдизайн та викладаємо його на сайті. 10 сторінок на місяць з ідеальним чистим on-page SEO, клікабельним дизайном та цікавим натуральним текстом. Уявіть, що всі ваші сторінки є в Гугл і регулярно отримуюєте ТЕПЛИХ клієнтів для свого бізнесу! 

Зазвичай, від вас буде потрібен тільки контент (тексти, фото, відео для Ваших товарів або послуг), лого та кольори (а якщо їх немає, ми зробимо свій варіант, щоб це не зашкодило швидкості виходу вашого бізнесу на нові ринки).

Якщо у вас в штаті немає людини, що збирає та створює контент, то ми допоможемо таку людину знайти і сформувати для неї мотивацію Win-Win

Доєднуйся до сім'ї малого та середнього бізнесу!

Нас вже більше 150 !

Контент План

 • Контент План на 10 постів $250

  Уявіть, що ви точно знаєте що і як саме шукають клієнти і напишите статтю саме для них, про їм запит, вирішите їх проблему. А в самій статті, окрім того, що вам стануть довіряти читачі як експерту, вкажете, що можете продати їм товар або послугу, яка їм необхідна. Ми вміємо знаходити Золоті Ключові Слова (ті, що забули конкуренти і які регулярно використовують реальні люди, щоб шукати інформацію про ваші товари та послуги). Знайдемо для вас 10 таких ключових слів, запропонуємо Назву і міні-опис, щоб ви знали про що можна написати.

 • Контент План на Рік / 52 пости $1 500

  Знайдемо для вас 52 Золотих ключових слова (ключові слова, що забули ваші конкуренти), запропонуємо Назву і міні-опис, щоб ви знали про що можна написати. А далі все просто, викладайте по 1 статті на тиждень, робіть самостійно або за нашою допомогою. Але якщо ви використаєте саме ці слова, то будете отримувати щомісяця все більше і більше ТЕПЛИХ клієнтів.

Навчання для себе і команди

Порахуйте скільки коштуватиме наше партнерство в проєкті

[forminator_form id="6195"]

Заповніть форму (приблизно за одну (1) хвилину) і будете розміти орієнтовну вартість маркетинг Аутсорсингу