SEO аудит сайту

ВСЬОГО ЗА 5 ПРОСТИХ КРОКІВ

SEO аудит сайту: що це і для кого, що дає SEO оптимізація, де можна замовити, як зробити самостійно і чому після хорошого аудиту та оптимізації Ви будете отримувати ПОТРІЙНИЙ ТРАФІК КЛІЄНТІВ.

Можете навіть не дочитувати до кінця, якщо...

мИ ЗА ТЕ, ЩОБ ВІДРАЗУ БУТИ ЧЕСНИМИ.

Можете не дочитувати статтю про SEO аудит до кінця, якщо

Ви звикли СПУСКАТИ КУПУ ГРОШЕЙ на рекламу в Google/Facebook/Instagram, щоб отримати швидких лідів з реклами. Ви НЕ ХОЧЕТЕ мати справді ЛОЯЛЬНИХ клієнтів. Ви НЕ ВМІЄТЕ і не хочете чекати, бо «А коли ж воно це все буде працювати???».

Але якщо Ви вже залишились тут, то...

ТО ПЕВНО ВИ В НАШІЙ ТЕМІ SEO, ЧИ НЕ ТАК?

Поговоримо про SEO оптимізацію та SEO аудит сайту? Простими словами пояснимо Вам, що це і для чого, бо самі працюємо вже більше 13-ти років, маємо в портфелі 200+ успішних проєктів, пишаємось нашим чистим портфоліо, знаємось на просуванні і розкажемо Вам. 

Seo аудит сайту - кому це потрібно

SEO оптимізація, якщо розібратись швидко

1. Що таке seo-оптимізація

Щоб переходити до теми SEO аудит сайту, важливо розібратись з тим, що ж таке ця SEO оптимізація і чому вона така важлива. Якщо дослівно, то SEO – оптимізація пошукових систем.

Оптимізовувати – це надавати НАЙКРАЩИХ та НАЙВИГІДНІШИХ характеристик чому-небудь. І коли ми оптимізовуємо сайт (сторінки/пости), то ми надаємо йому найкращих технічних характеристик, що відповідають АЛГОРИТМУ пошукових систем. 

2. Навіщо це все робити, і до чого тут ці всі алгоритми?

Уявімо, що Ви SMM-агентство, що надає свої послуги по просуванню, візуальному оформленню і маркетингової стратегії. Ви маєте сайт (як створити сайт не для лайків, а для продажів – читайте ТУТ), де зробили сторінку про те, як упакувати соціальні мережі для просування та оптимізували її відповідно до пошукових алгоритмів.

Зробили все правильно, Google поставив Вам лайк, і тепер показує Вас на першій сторінці БЕЗКОШТОВНО за Вашим кейвордом (нехай цей кейворд буде «упаковка соціальних мереж для просування»).

Тобто Ви не за гроші купили це місце на першій сторінці Google, а БЕЗКОШТОВНО. І Ви отримуєте своїх клієнтів, лояльних клієнтів, які прийшли САМЕ ЗА ЦИМ кейвордом, і які ВЖЕ ТЕПЛІ, і які хочуть Вас замовити. 

НУ ЯК, КАЙФ?

В цьому і неперевершеність самої SEO-оптимізації. Це дуже крутий варіант для просування, повз який проходить занадто багато бізнесів. Але якщо Ви ще з нами на цій сторінці, то ну Ви вже налаштовані серйозно, і дійсно зацікавлені в цьому (що офігенно, ми таке дуже цінуємо, і хочемо, щоб Ви розібрались у налаштуванні свого сайту по SEO!). 

SEO оптимізація – в чому можуть виникнути проблеми

Отримання безкоштовних теплих лідів – це те, що хотів би отримувати кожен підприємець. Але, звичайно, це не так легко, як здається. Отож, з якими проблемами реально можна зіштовхнутись: 

1. Потрібно довше зачекати.

Ефект від SEO не такий швидкий, як від запуску Google-реклами, і це факт. Потрібно зачекати якийсь час (і це не тиждень і не два, це може бути в середньому місяць-півтора, якщо налаштувати все правильно), щоб найвідоміша пошукова система Google Вас пропустила. 

Але і в цьому є свій приємний бонус – це працює В ДОВГУ, тобто це не реклама на один день, а це сторінка, яка показується завжди, і яка постійно приносить теплих клієнтів. 

2. Важко обрати спеціалістів.

Маркетингових агенцій як в Україні, так і закордоном – безліч. Всі обіцяють гори клієнтів, але чи запропонують вони Вам взагалі SEO-просування? Не завжди, бо більшість навіть не знають, як правильно його налаштовувати.

Але Ви ж на правильну сторінку потрапили, пам’ятаєте? Ми не будемо зараз розповідати занудні історії про те, які ж ми круті, просто пропонуємо подивитись, СКІЛЬКИ всього ми робимо і ВМІЄМО, показуючи реальні кейси.

SEO аудит сайту для бізнесу – а зробите для нас?

Оптимізація та алгоритми. Оптимізація та алгоритми. Оптимізація та алгоритми.

seo аудит сайту

SEO аудит сайту потрібен в першу чергу для того, щоб зрозуміти, чи оптимізовано все відповідно до алгоритмів пошукових систем, і чи зроблено ДОСТАТНЬО та БІЛЬШЕ для того, щоб сторінка мала хорошу якість і можливість поазуватись на перших сторінках Google та Bing.

І ви АБО робите це самі, АБО замовляєте спеціалістів.

1. Якщо я роблю SEO аудит сайту, то буду дотримуватись цих порад

2. А можете все афігенно зробити все за мене?

Покроково: SEO аудит для сайту

1. Завантажте онлайн-сервіси для SEO аналізу.

Безкоштовних сервісів – безліч, потрібно лише пошукати. Розпочніть з бази – це Google Analytics та Google Search Console. 

Там Ви можете побачити, яка ефективність кожної з сторінок, що показується найбільше, що найменше, скільки часу люди взагалі проводять на вашому сайті, за якими запитами Вас знаходять. 

1. Завантажте онлайн-сервіси для SEO аналізу.
2. 2 Перевіряйте технічні налаштування.

2. Перевіряйте технічні налаштування.

Чи правильна у Вас структура URL-адреси кожної сторінки, чи оптимізували Ви сторінки під різні девайси (на телефоні все нормально показано?), чи швидко завантажуються картинки, чи не тормозять роботу ефекти, чи є якісь технічні або візуальні подразнювачі. 

3. Налаштуйте ключове слово.

Ключове слово – це запит, за яким знайдуть певну сторінку. Необхідно впевнитись в тому, що це ключове слово взагалі є на певній сторінці, що воно використовується у вашому контенті – як текстовому, так і візуальному. 

3. Налаштуйте ключове слово.
4. Оптимізуйте Ваш контент.

4. Оптимізуйте Ваш контент.

Впевніться в тому, що Ваш контент унікальний, цікавий і корисний. Пишіть власні тексти, дизайніть гарні медіа, надавайте інформацію на основі власного досвіду, посилайтесь на корисні матеріали.

Впевніться, що Ви додали до сторінки ВСЕ, щоб будь-який користувач з Інтернету, що зайшов на сторінку, запам’ятає її, а отже і запам’ятає Вас. 

5. Проконтролюйте посилання та форми.

Усі ваші кнопки-переходи мають працювати. І тоді, коли це переходи по сторінці, і тоді, коли це переходи по сайту, і коли це переходи на інші зовнішні ресурси. Зробили сторінку – відразу перевірили.

Також подивіться, чи працюють Ваші форми: чи логічні вони, прості, чи є автоматичний redirect на сторінку після заповнення форми. 

5.Проконтролюйте посилання та форми.

Найпоширеніші запитання:
seo аудит сайту

SEO аудит сайту – це такий процес оцінки технічних, контентних та інших аспектів сайту з точки зору SEO, що мають відповідати алгоритмам пошукових систем. SEO аудит сайту допомагає виявити проблеми та недоліки вашого сайту, які можуть вплинути на його рейтинг в пошукових системах. 

SEO аудит сайту може бути корисним для будь-кого, хто хоче покращити рейтинг своїх сторінок у пошукових системах, збільшити свій трафік на сайт, отримати теплих та лояльних клієнтів. Це як і власники бізнесів, що мають свій веб-сайт, як і розробники і маркетологи, як і SEO-спеціалісти. 

В будь-якому бізнесі немає ОБОВ’ЯЗКОВИХ покрокових дій. Кожен розвиває свій бізнес, товар чи послугу так, як вважає за потрібне. Навіть коли Ви будете звертатись до різних маркетингових агенцій, то кожна із них буде пропонувати Вам зовсім різні стратегії просування, бо кожна бачить це по-своєму правильно.

Тому, звичайно, Ви можете і не налаштовувати SEO на своєму сайті, і просто весь час замовляти рекламу, проте Ваш сайт не буде оптимізований не лише для пошукових систем, а і виходить буде не оптимізований для клієнтів (бо навіщо то все його по декілька разів перевіряти?), які може і попадуть з реклами на Вашу сторінку, але не факт, що залишаться на ній і придбають колись щось у Вас.

Тож ми РЕКОМЕНДУЄМО оптимізовувати SEO, бо це нереальний інструмент для просування, якщо знати, як правильно все налаштовувати. 

Ви можете використати такий інстурмент, як Google PageSpeed Insights, щоб оцінити швидкість завантаження сторінок та визначення можливих проблем, які можуть впливати на швидкість роботи сайту. Також можна використати сервіс GTmetrix, який також може перевірити швидкість вашого сайту, що дійсно впливає на те, які у Вас відносини складаються з реальними клієнтами.