☎ +38 063 223 29 51

Просування сайту це сучасний інструмент успіху

Налаштуємо Ваш сайт на просування, що він одразу покаже результати. Ідеальна візуалізація з оригінальними текстами, проста, але така доречна подача і це все CityProfit.

Просування сайту це комплекс дій

Виконаємо комплекс дій, які в результаті призведуть до приросту відвідування сайту, на якому так і захочеться залишитись, замовити якийсь продукт або послугу, адже цікаво та хочеться читати про цей бренд.

Просування сайту це не лише реклама, а це і гарно зроблена робота, яка в майбутньому залишиться у вас і надалі буде конвертити нових і нових клієнтів. 

просування сайту це

Кейси: сайти для бізнесу by CITY PROFIT

one page website landing page ukraine маркетинг для B2B продажів в інтернеті

Просування сайту це для вас, якщо...

Погодьтесь, дуже складно працювати та бути мотивованим, коли у тебе є улюблена справа і, здається, ти вклав всі свої сили, але зворотного зв’язку немає, бізнес став на місці, а замість сайту для бізнесу, який може приносити теплих клієнтів, є лише “картинка перекотиполе”.  

Тому, якщо ви знайшли себе у цьому описі, і розумієте, що варто щось починати робити з власним сайтом, щоб отримувати від нього замовлення та клієнтів, то ми із задоволенням допоможемо Вам, адже знаємо про просування сайту все, та навіть трішки більше.

Просування сайту це легко, коли ти робиш це разом з такими спеціалістами, як спеціалісти CITY PROFIT!

Довіра клієнтів CITY PROFIT

Наша компанія існує на ринку з 2009 року і ми можемо повністю заручитись підтримкою всіх наших вдалих проєктів. За час існування компанії ми бачили різні ситуації, різні проблеми, але чому люди обирають саме нас? 

Ми відповідально підходимо до кожного клієнта і максимально стараємось підібрати свій підхід до бізнесу, для нас це не просто створення якогось чергового проєкту.

Для нас кожен клієнт – це сім’я, якій ми хочемо допомогти та з радістю спостерігати за її розвитком в майбутньому.

Digital Marketing Agency in Ukraine CITY PROFIT since 2009

Маємо досвід вже з 2009 року

20+ постійних партнерів

200+
вдалих проєктів

Кейси: сайти для бізнесу by CITY PROFIT

one page website landing page ukraine маркетинг освітніх послуг

Просування сайту це те, що дає змогу стати бренду популярним

Сайт – це як біле полотно, яке можна розмальовувати різними фарбами, через які потрібно показати найкраще та корисне про бренд, дати корисну інформацію відвідувачам, а також запропонувати та продати свій продукт або послуги.

Що потрібно кожному сайту:

 1. Головна сторінка
 2. Сторінка “Про нас”
 3. Сторінка “Контакти”
 4. Блог з цікавими статтями
 5. Про продукти та послуги

Просування сайту це комплекс покрокових дій:

 1. Аналіз цільової аудиторії (для кого це?)
 2. Дизайн (кольори, картинки, загальний референс)
 3. SEO – оптимізація (щоб потрапити в ТОП органічно)
 4. Реклама

Крок 1: Просування сайту це

Аналіз цільової  аудиторії 

Перше, з чого ми почнемо просування сайту це аналіз цільової аудиторії. Адже нам потрібно розуміти, на яку категорію людей нам опиратись, і на яку ні.

Легше навести приклад: якщо ваш продукт – це жіночий одяг, який ви продаєте у своєму місті, то ваша цільова – це: жінки, 20-30 років (дивлячись вже на ваш продукт, тут ми фантазуємо), які цікавляться стилем, відвідують бьюті-процедури, замовляють онлайн, адже зайняті багатьма справами (ведуть бізнес, доглядають дітей).

Крок 2: Просування сайту це

Дизайн

Сайт повинен бути гарно оформлений, щоб зайшовши на нього, клієнт хотів би залишитись, переглядати та надихатись надалі, роздумувати про те, що б тут у вас замовити.

Потрібно використовувати “смачні кольори” для кожного бренду, які повинні бути не надто яскраві, а точніше не токсичних кольорів і не дуже темних, щоб побачивши їх йшла позитивна асоціація.

Насправді дизайн грає дуже важливу роль, бо, погодьтесь, зайшовши на сайт перше, на що Ви звертаєте увагу, це його оформлення, бо тоді і складається перше враження про цей бізнес. Нудний дизайн або надто простий та не насичений, дає враження, що фірма не постаралась і зробила його на швидку руку.

Крок 3: Просування сайту це

Seo-оптимізація

Насправді це наш один із найефективніших методів просування сайту, який перевірено працює, в поєднанні з двома пунктами вище.

SEO – це налаштування сторінки, що стосується: заголовків, картинок, тексту і посилань так, щоб ця сторінка органічно потрапила в ТОП-1 Google.

Довірте цю справу нам, бо ми знаємо як з цим працювати, які ключові слова потрібні саме для Вашого сайту. Чому ми так спокійно і впевнено говоримо про це? Наші статті теж неодноразову потрапляли в Топи Google, тому що ми аналізували, яка саме зараз тема цікава людям, і орієнтувались саме на неї.

Ми знаємо, що Ви бажаєте бути в топі! І це не питання, а ствердження, тому що тільки зацікавлена в цьому людина зараз сидить і читає що таке SEO і намагається в ньому розібратись.

Крок 4: Просування сайту це

Реклама

Реклама – це важлива галузь бізнесу, тому ми вам допоможемо налаштувати та запустити її правильно. Реклама – це інструмент для залучення клієнтів через Google Ads, що допомагає огорнути велику аудиторію всього світу, а не тільки на місцеву рівні.

Ми обираємо рекламу Google, оскільки вона показується вже зацікавленим людям в цій сфері, а з цього витікає великий шанс відвідування саме Вашого сайту.

Результати просування сайту

Хочемо показати, як з нашими послугами та допомогою, Ваш сайт може оживитись та увімкнути своє “друге дихання”

До просування сайту

 • так і не зрозуміло, яка була цільова аудиторія
 • застріле оформлення сайту
 • нудний загальний вигляд
 • звичайні та не клікабельні тексти, які не захоплюють читача
 • немає клікабельних заголовків, за якими хотілось би читати далі

Після просування сайту

 • після ознайомлення з товаром була проаналізована цільова аудиторія
 • нове оформлення сайту,  палітра “смачних” кольорів
 • оригінальні тексти від наших копірайтерів
 • клікабельні назви, картинки, використання keywords
 • просування через SEO налаштування та рекламу в Google
 • охоплення більшої частини цільової аудиторії, підвищення продажів і чистого прибутку підприємства

Просування сайту це вклад у майбутнє та економія зараз

Ми можемо 100% давати гарантію, що наші послуги Вам обійдуться дешевше в комплексі, ніж ви окремо будете замовляти роботу різних спеціалістів, адже Вам для просування сайту знадобиться:

 • спеціаліст з аналізу цільової аудиторії
 • дизайнер для естетичного оформлення Вашого сайту
 • спеціаліст, котрий займається SEO-оптимізацією
 • копірайтер для написання унікальних текстів
 • Google Ads менеджер для налаштування реклами
 • контент-мейкер

Це все Ви можете отримати в комплексі від нас!

Кейси: сайти для бізнесу by CITY PROFIT

one page website landing page ukraine замовити сайт меблів на замовлення

Відгуки тих, хто співпрацював з CITY PROFIT

Дарія Александрова Vitis Trade, Київ

Можемо рекомендувати Сіті Профіт як досвідчених інтеграторів, практиків, профі у тому, що стосується зростання вартості бренду та чистого прибутку замовника

Асем Кузенбаєва TopSales, Алмати

Знаєш, що отримаєш результат. Якщо береться за роботу, значить – проект буде цікавим і розвиватися події будуть швидко. Працюємо в важких проектах саме з Пімєновим Володимиром і “Сіті Профіт”. Якість співпраці – причудово! Швидко, Точково. Як нібито знає що і коли повинно статися.

Олексій Семенов Most It, Харьків

Найсильніші маркетологи, яких я знаю. Не тільки про рекламу та лайки, а й про бізнес, ціни, асортимент, спосіб, канали просування., ПРОДАЖІ !!!

Просування сайту у 2023 році.
Найпоширеніші запитання:

Насправді keywords (ключові слова) грають дуже важливу роль у просуванні сайту, адже це саме ті слова, за якими люди шукають якийсь продукт або послугу в пошуковій системі. І наша команда знає, як знайти ті самі золоті ключові слова, щоб отримати потрібного клієнта.

Так, оскільки сайт буде Вашим другим лицем, вашим виглядом бренду! Припустимо, у Вас неймовірний продукт, який дійсно вартий уваги, але сайт не інтерактивний, нудний та виглядає застаріло, тому люди навіть ще не побачивши ваш класний продукт, вже вийдуть зі сторінки та, скоріш за все, вже не повернуться.

В цей раз ми не так багато уваги приділили цій темі, але якщо бажаєте ознайомитись з більш обширною інформацією, то пропонуємо прочитати нашу одну з нещодавних статей – Реклама в Google для Бізнесу у 2023: запуск реклами крок за кроком.