Просування будівельної компанії Під Ключ від Сіті Профіт 2023

Наші клієнти – малий та середній бізнес – перемагають на українських та англомовних ринках. Наша особливість – це просування будівельної компанії Під Ключ. Від Ніші і Продуктології до Контент-маркетингу, SEO та просуванню в Google та SMM. Автоматизуємо Діджитал Маркетинг.

Маркетинг Аутсорсинг в Україні, Польщі, Чехії, Казахстані, Великобританії та США

World Map of CITY PROFIT Clients

Просування будівельної компанії У 2023 РОЦІ

Якщо будівництво, забудова, спорудження та виготовлення – це виключно Ваша тема, то ВІТАЄМО! Ви потрапили за адресою до тих, хто допоможе Вам стати ТОП-забудовником, отримувати ще більше клієнтів, і, відповідно, ще більше доходу. Тож, читайте далі про просування будівельної компанії від нашої компанії: для кого, які послуги, відгуки і про нас.

ТОЖ, РОЗПОЧНЕМО?

Просування будівельної компанії – для кого це?

1. Ви вже давно на колії бізнесу будівництва (ваш досвід сягає декількох, або і більше років).

Маєте свою бригаду спеціалістів, довіру від тих клієнтів, які з Вами вже давно і які замовляють лише у Вас та рекомендують своїм знайомим, працюєте в декількох різних областях, але не плануєте поки масштабуватись, маєте проєкти, які на достатньому рівні кормлять Вас та Ваших працівників. 

просування будівельної компанії

CITY PROFIT-підказка:

Просування будівельної компанії 2023

Ви вже професіонал своєї справи, проте жоден професіонал та жоден бізнес не зможуть рентабельно працювати, якщо просто не будуть підлаштовуватись під вимоги реалів. Тож як щодо того, щоб знайти Вам ЩЕ більше клієнтів (не лише по зв’язкам і рекомендаціям, а і завдяки Автоматизації та Маркетингу), масштабуватись, бути в ТОП-пі і збільшити свій дохід як мінімум у декілька разів? 

АБО

2. Ви лише пройшли декілька кроків від старту (ваша компанія зовсім нова, або ж створена нещодавно)/

Ви загорілись ідеєю, визначились нарешті з концепцією вашого будівництва (наприклад, будуєте лише панельні будинки, або ж лише солом’яні), зібрали команду, вже закінчили документальне та юридичне оформлення Вашого бізнесу, і шукаєте тепер, де ж взяти тих клієнтів, щоб нарешті почати заробляти. 

новостворена будівельна компанія

CITY PROFIT-підказка:

Просування будівельної компанії 2023

Ми аналізуємо ринок бізнесу кожен день, і знаємо, що новостворені компанії хочуть ВСЕ і ВІДРАЗУ, тож коли шукають клієнтів, частіше всього просто зливають бюджет просування на те, в чому не розуміються. А як щодо того, щоб отримати гарненький сайт та соціальні мережі (Аутсорсинг Маркетингу в ділі), які будуть націлені на ваших клієнтів, і завдяки яким ці клієнти будуть до Вас приходити? 

Знайшли себе?

Якщо Ви знайшли себе в якійсь із цих двох характеристик, то це ідеально! Чому? Бо ми знаємо, як Вам допомогти у ваших роздумах стосовно того «Що ж мені робити зі своїм бізнесом?». І це означає, що прийшов час розповідати Вам більше про просування будівельної компанії від CITY PROFIT. 

CITY PROFIT - ЦЕ

українська компанія бізнес-впроваджувачів

налічує більше 13-ти років досвіду

має особисті перевірені інструменти просування

Просування будівельної компанії: ЩО робить для Вас CITY PROFIT?

Робимо для Вас так, щоб бізнес працював, розвивався та приносив кошти В ДОВГУ. Для цього, на основі нашого практичного досвіду, створили власні інструменти та складені системи просування, що працюють. Гарантовано та перевірено часом. Просування будівельної компанії вже сьогодні!

нішування бізнесу - просування будівельної компанії

1. Нішування Бізнесу.

Власники бізнесу забувають, а Сучасні Маркетологи не знають, що без продуманої ніші не буде клієнтів, а і, отже не буде прибутку. Тому розпочинати варто з цього! Що шукають зараз люди? Яке будівництво планують і мають змогу вже організувати? Як багато людей готові платити за Ваше унікальне виробництво? Яким буде це унікальне виробництво? 

продуктологія та ціноутворення - просування будівельної компанії від сіті профіт

2. Продуктологія та Ціноутворення.

Використаємо інструмент від CITY PROFIT – ABCR, який допоможе нам з знаходженням різновидів тих послуг та продуктів, наявність яких буде приносити гроші завжди. Ціноутворення, Чотири види продуктів/послуг, важливість та чому така в цьому необхідність.

особистий сайт - - просування будівельної компанії від сіті профіт

3. Особистий Брендовий Сайт.

Створимо зручний сайт для користувача: простий в інтерфейсі та у використанні для клієнта. Використаємо там все, що потрібне для сайту, який буде приносити продажі. Заповнимо його в трендовому дизайні, поєднуючих кольорах і шрифтах, бо як же це – не мати сайту для бізнесу? 

сео оптимізація та органічний трафік - просування будівельної компанії від сіті профіт

4. SEO-оптимізація/Органічний Трафік.

Підберемо золоті кейворди (ключові слова) для ваших сторінок та статей, які будуть працювати надовго. (Знаємо, як шукати кейворди, у яких величезний попит від клієнтів і 1-5 конкурентів в Google)/ Це органічне просування без витрат: Google сам вас буде показувати на перших сторінках пошуку, якщо Ви зробили круто (а ми вміємо лише так).

смм і реклама - просування будівельної компанії від сіті профіт

5. Ads+SMM.

Активні соціальні мережі для видимості бренду та гарантійного поповнення клієнтської бази лояльних клієнтів: з залученням клієнтів, поповненням контенту, інтерактивами, співпрацями та просуваннями. Створення бренду, який будуть впізнавати, і в якому точно будуть впевнені, що це саме Ви!

CITY PROFIT - ВІДГУКИ

Ми співпрацювали з різними видами бізнесу як в Україні, так і закордоном за цих 13 років. Тож почитайте лише відгуки тих, хто нам довірив, і отримав від цього чудовий результат. 

0-Daria-1024x1024

Замовили: побудову воронки онлайн-маркетингу “під ключ”, побудову відділу продажів “під ключ”, побудові відділу розвитку.

Можемо рекомендувати Сіті Профіт як досвідчених інтеграторів, практиків, профі у тому, що стосується зростання вартості бренду та чистого прибутку замовника.

Дарія – VITIS TRADE, Україна

відгуки Сіті Профіт - Асем

Знаєш, що отримаєш результат. Якщо береться за роботу, значить — проєкт буде цікавим і події розвиватися будуть швидко. Працюємо у важких проєктах саме з Пімєновим Володимиром і “Сіті Профіт”. Якість співпраці — пречудова! Швидко. Точково. Як нібито знає, що і коли має статися.

Асем – CEO, TopSales. Казахстан

відгуки Сіті Профіт - Денис

В ході роботи запропоновано комплекс заходів на формування сучасного бренду, обгрунтування цін та фінансова модель. Співпраця продовжується і зараз. Сіті Профіт тепер наш стратегічний партнер. Рекомендуємо як надійного і стабільного ділового партнера.

Денис — Операційний Директор, Suizie TM, Україна

CITY PROFIT - ще наші клієнти

Лише відкрите та чесне портфоліо від нас!

Logos colored png only city profit clients digital portfolio
CITY PROFIT UKRAINE

Зв'яжіться зараз. Отримайте СУЧАСНЕ Просування Будівельної Компанії.

Для нас бізнес це особисте. Можеш писати одразу Володимиру.

Best Sales and Marketing Outsourcing in Ukraine Відділ Продажу і Маркетинг під ключ для 2023
Володимир, Директор Сіті Профіт

Або замовте дзвінок і кейси на пошту, якщо готові чекати:

Україна. Торгова Марка CITY PROFIT. ФОП Пімєнов В.В., 3080422932.
Маркетинг Аутсорсинг в Україні, Польщі, Чехії, Казахстані, Великобританії та США.
2023