☎ +38 063 223 29 51

CITY PROFIT Діджитал маркетинг це команда 2022

Безкоштовний Маркетинг Аудит для ВИРОБНИКІВ, від тих, хто має репутацію в РЕЗУЛЬТАТАХ

icon
icon

Класний Діджитал Маркетинг це коли Ви маєте 2-5 каналів збуту і 2-5 людей задіяних в продажах.

Ваше виробництво готове реалізовувати великі об‘єми по Україні та на експорт?

З 2009 року ми вибудовуємо системи маркетингу та продажів та ГАРАНТОВАНО забезпечуємо середній та великий бізнес контрактами (в Україні та англомовних країнах).

 

За нас говорять успішні кейси наших клієнтів. Дізнайтесь про перспективи розвитку Вашого бізнесу на безкоштовній макетинг- сесії від City Profit.

Ми Розуміємось в Продажах та Конкурентних війнах,
бо самі зробили більше 100 проєктів

Підтверджені кейси КРАТНОГО зростання (2-4х) виручки та доходу після впровадження нашої системи маркетингу та продажів. 12+ років бездоганної репутації в Україні, Європі, Азії, США

Готуємо стартапи для отримання інвестицій – пітчдеки та бізнес-плани (кошти отримують 🔥83% наших клієнтів, бо ми ті хто не тільки радить а і входить в проєкт як виконавець або партнер)

Ми спеціалізуємося на онлайн маркетингу та продажах, в компаніях середнього та великого бізнесу, міжнародних стартапах. Наш ринок – Україна, Великобританія, Америка.

Використайте всі можливості цього непростого часу та виведіть Ваш бізнес на новий рівень.

Забронюйте Вашу безкоштовну маркетинг-сесію від CITY PROFIT прямо зараз

інтернет маркетинг B2B від Пімєнова Володимира - Сіті Профіт

Пімєнов Володимир, СЕО Сіті Профіт

Як Відбувається Маркетинг Аудит

Відео-зв'язок

За допомогою Telegram, Zoom, Skype, Google Meet чи Microsoft Teams. Головне щоб ви були за ноутбуком, щоб все було гарно видно. Ми демонструємо наш екран, щоб проходити по вашій ситуації - треба все гарно бачити. Подивимось і на продуктологію і на спосіб подачі.

Про Ваш Сайт

Ви можете і не мати його, але його напевно мають Ваші конкуренти. Якщо ж у вас він є, то ми подивимося на нього власним суб'єктивним поглядом, аде маємо досвід в онлайн просуванні і знаємо багато фішок, які працюють завжди, але забуваються.

Про Просування

Подивимось на Ваше Просування в Інтернеті. Чи можна Вас знайти в Гугл по ключовим запитам, та як КОНКРЕТНО зробити найкраще, щоб посунути всіх ваших конкурентів тут і зараз. Маємо досвід і в Контент і в платному просуванні, і в SEO.