CITY PROFIT - український бізнес розвивається ТУТ

ВІДЕО ПРО "ЯК БУДУВАТИ БІЗНЕС в 2023"

Приклад Бізнес-Моделі та Маркетингової Стратегії саме для ВАС і Вашого БІЗНЕСУ

Все вже давно будується не так, заціни зміни!

Ann is speaking about the Website structure and overall strategy for web presence by City Profit

Це просто ВАУ знахідка для ВАС!

ПОКРОКОВО!

Починати щось завжди важко, ми це знаємо. Ось чому ми БЕЗКОШТОВНО надаємо вам це ВІДЕО з бізнес-інструментами, які ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ, і які вже зарекомендували себе за 10 років нашої роботи, як потужні та успішні.

Який матеріал ви отримуєте?

1. Бачення

Це про бачення того, наскільки КЛАСНОЮ та ПРИБУТКОВОЮ має стати ваша компанія в майбутньому. Ми керуємося вашими принципами, цілями та бажаннями й розвиваємо вашу компанію в правильному напрямку.

бачення

2. Вигадуємо Асортимент

Тут ви дізнаєтесь більше про ціноутворення та створення лінійки продуктів. Як сформувати своє портфоліо послуг або продуктів так, щоб назавжди бути на ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ  і лише отримувати прибуток?

ціни та асортимент

3. Швидкий Бізнес План/SUP

SUP — це інструмент, який дозволяє швидко оцінити, чи варто вам інвестувати в цю нішу. За допомогою цієї методики можна визначити, чи варто взагалі інвестувати в те, чи інше бізнес-рішення, через який час це окупиться і почне приносити РЕАЛЬНИЙ ПРИБУТОК.

бізнес план

4. План дій "на вчора"

Візуалізація, яка допоможе визначити послідовність ваших конкретних завдань, що допоможе не забути нічого важливого. З Gantt Ваш бізнес буде рухатися тільки в правильному напрямку ДО СВОЄЇ МЕТИ.

маркетингова стратегія гантт

Фахівці CITY PROFIT об'єднали все це в одне відео для успіху вашого бізнесу

Лише введіть своє ім’я та Email, і отримаєте відео в ОДИН КЛІК😉