☎ +38 063 223 29 51

Дія грант на власну справу

Як отримати грант для запуску та процвітання власної справи?

Розглянемо всі умови та деталі подачі заявок  “Дія грант на власну справу” у 2023 році, а також розповімо, як 100 % отримати грант та уникнути помилок при написанні заявки.

дія грант на власну справу

Що таке грант простими словами?

Грант – це грошова допомога, яка надається громадянам та юридичним особам для реалізації ними певних суспільних потреб, шляхом відкриття нових справ, стартів цікавих проєктів у таких сферах, як: мистецтво (влаштування курсів), наука (дослідження), навчання (відкриття шкіл), бізнес (відкриття власної справи).

Нас з Вами цікавить саме бізнес, і дуже круто, що нарешті запустилась така галузь, як “єРобота”, де приділяють увагу і дійсно цікавляться тим, щоб розвивати малий та середній бізнес. Тому зараз варто приглянутись до такої можливості, як починаючим бізнесам (що лише мають ідею і шукають грошову допомогу для своєї справи), так і вже існуючим бізнесам (малим та середнім).

грант - це раціональне використання коштів

Грант - це раціональне
використання коштів

Грант – це насамперед важливий інструмент для розвитку Вашої справи. Не потрібно забувати, що це не тільки дає можливість розвинути Ваш бізнес, але і Ваші навички.

Грант – це не гарантія того, що як тільки людина отримає грошову допомогу по гранту, то бізнес на постійній основі буде успішний, адже варто навчитись правильно використовувати кошти з отриманого гранту, щоб зробити свій бізнес прибутковим та процвітаючим.

Тому для того, щоб раціонально використати ці гроші, Вам потрібна відповідна підтримка, яка зможе розрахувати приблизний час, за який фірма вийде у плюс, допоможе вивести в топ її по місту, підбере відповідні умови та просто зекономить Ваш час та дасть гарну опору. 

 

Що отримуємо від Дія грант на власну справу?

1. Розвиток

Перше, що прийде нам на думку ще перед отриманням гранту – це розвиток.

Дія грант на власну справу – це можливість отримати кошти на розвиток власної ідеї та донесення її у маси, при продажі якісної продукції або наданні актуальних послуг.

2. Фінансування

Наступне та основне бажання – це фінансування. Ідея є, бажання розвиватись теж, але не вистачає головного ресурсу – грошей. І дія грант на власну справу це вирішує!

Гроші – це те, без чого ти не можеш рухатись, тому фінансування – це саме те, що ми бажаємо отримати від гранту.

3. Співпраця

Отримали ми грант, почали розвивати ідею, використовуємо залучені кошти, але що ж ми ще можемо отримати з цієї ситуації?

Гранти можуть сприяти співпраці між різними організаціями, компаніями, що надалі допоможе розв’язувати важливі соціальні проблеми.

4. Визнання

І кінцевий фактор, що ми можемо отримати з гранту, – це визнання.  Вже той факт, що Вашому проєкту дали шанс означає, що Вас помітили.

І, як нам здається, грант – це гарний шанс, щоб про Вас говорили, а якщо про Вас будуть говорити, то про вас будуть знати, у вас буду замовляти, з вами будуть співпрацювати.

Поштовх реалізації

Насправді для багатьох стало неймовірним шоком, що Дія грант на власну справу запустилась, і всі думали, що це буде “одноразова акція”, але в планах є здійснити до 20 хвиль отримання грантів, під час яких люди можуть отримати від 50 до 250 тисяч гривень для реалізації власного проєкту.

Проєкт цікавий саме тим, що зміг охопити велику частину населення, як і підприємців, які існували й до цього, так і людей, які завжди мріяли відкрити власний бізнес, але їх завжди щось зупиняло: не було достатньо коштів, мотивації та й просто був присутній такий людський фактор, як страх. 

грант на власну справу - Поштовх реалізації
грант на власну справу - Чи потрібно потім повертати кошти за грант на власну справу

Чи потрібно потім повертати кошти за грант на власну справу?

Ми як раз зачепили тему страху перед цим, тому зараз пропонуємо розглянути дуже важливе питання, яке цікавить багатьох споживачів, а саме: “Чи потрібно повертати кошти після отримання гранту?”, якщо все-таки вийшло отримати фінансування через дія грант на власну справу.

І ми відповідаємо: гроші повертати не потрібно, тому що ці кошти виділяються на ваш розвиток. Але хочемо попередити, що гроші можуть запросити назад тільки в тому випадку, якщо Ви:

  • не реалізовуєте свій бізнес-план;
  • не забезпечуєте як мінімум одне офіційне робоче місце.  

Консультація на дія грант на власну справу -
це онлайн чи все-таки офлайн? 

Також вагоме і поширене питання, чи можна проконсультуватись ще десь, окрім як додатку “Дія”.

Так, це можливо – проконсультуватись офлайн стосовно своїх питань по дія грант на власну справу. Всі розуміють, що у людини може  бути не найкращий гаджет або вона просто не розуміється в ньому, але ж твій гаджет – це не показник, який повинен якось відображатись на мрії відкрити власний бізнес, і навіть в такій ситуації є вирішення.

У кожного є можливість завітати у найближче відділення “Ощадбанк” або “Укрсиббанк”, де нададуть усі відповіді на питання, які цікавлять, а також допоможуть оформити заявку “Дія грант на власну справу”.

 

Грант - це не тільки для стартапів та починаючих бізнесів

Потрібно зрозуміти, що отримання гранту є не тільки для стартапів та бізнесів, що тільки починають свій шлях. Грант розрахований також на малий та середній бізнес. Можливо, у вас вже існує Ваша улюблена справа, в якій Ви  бажаєте рухатись і далі, але ніяк не можете досягнути якогось розвитку або хоча б руху вперед. Не потрібно засмучуватись, адже варіантів розв’язання цього питання багато, і один із них – це дія грант на власну справу.

Бізнес міг не розвиватись через погано складену концепцію, або ж у вас була цікава ідея, але реалізувати так яскраво Ви її не змогли. Щоб уникнути такого роду проблем, потрібно зіставити чіткий бізнес-план ще на самому старті, за яким вже буде видно, як краще діяти, який покроковий план дій, коли можна отримати результати та окупити своє відкриття бізнесу в нуль і почати отримувати чистий прибуток.

грант - це не тільки для починаючих

Дія грант - це не тільки на власну справу?

Ви не помились, адже дійсно Дія виділила грант не тільки для власної справи та розвитку бізнесу, а ще й на три дуже важливі категорії, а саме грант на: сад, теплицю та переробне виробництво. Зараз ми їх розглянемо детальніше, та виявимо різницю між ними.

Грант на сад

Грант на сад – це отримання коштів  на розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства. 

Розмір допомоги складає:

до 400 тис. грн за гектар 

Грант на теплицю

Отримання гранту на розвиток тепличного господарства.

Розмір допомоги складає:

  • для 0,4 – 0,6 гектара – 2  млн. гривень; 
  • для 0,8 – 1,2 гектара – 3,5 млн. гривень; 
  • для 1,6 – 2,4 гектара – до 8 млн грн. гривень. 

Грант на переробне виробництво

Отримання гранту на створення або розвиток переробного підприємства. 

Розмір допомоги складає:

 до 8 млн. грн.

 

У Вас на вибір є 3 сфери, в котрі ви можете зануритись  та обрати те, що Вам буде до душі. Особливо в теперішніх реаліях, коли дуже багато ферм, садів, теплиць зруйновано через повномасштабне вторгнення в Україну.

Але попри це, зараз відкривається можливість себе реалізувати, надати робочі місця іншим людям, а також допомогти державі, сплатою податків та розвитком українського бізнесу. 

Головне, що Вам потрібно, – це вигадати ідею та сферу, в якій Ви бажаєте рухатись, а вже з іншим допоможемо Вам ми!

бізнес консалтинг це не тільки реклама контент маркетинг чи продажі

Як правильно написати заявку для Дія грант на власну справу 2023?

І нарешті ми дійшли до однієї із найбільш очікуваної частини. Як правильно написати таку заявку, щоб гарантовано отримати грант на власну справу? 

Чи можете саме Ви отримати грант?

Для того, щоб людина могла відправити заяву, їй потрібно відповідати декільком вимогам, а саме подати заяву на грант мають право ті люди, які:

– не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;

– не провадять господарську діяльність на території росії;

– не перебувають під санкціями;

– щодо яких не порушено справи про банкрутство;

– щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;

– які не мають заборгованості перед бюджетом.

Реклама в Гугл - 7. A-B тестування

Основні кроки для подачі заявки

Щоб подати заявку на Дія грант на власну справу 2023, Вам для початку потрібно зайти в додаток “Дія” через свій улюблений гаджет. Зайшовши в сам додаток, Вам потрібно відкрити вкладку Послуги, де перед очима буде дві категорії:

  1. Громадянам
  2. Бізнесу

Ми обираємо Бізнесу і натискаємо останню клавішу – Створення Бізнесу.  Доскроливши до кінця меню, яке представлене перед очима, Ви знайдете “Грант на власну справу”.

Натискаємо “Подати заяву”, після чого підтверджуємо свою особистість. І далі нас очікує 10 кроків заповнення й узгоджень, а саме: 

1. Відомості про заявника (ПІБ, дата народження, місце прописки, номер ідентифікаційного коду) 
2. Поточне місце проживання (підтверджуєте адресу за якою знаходитесь)
3. Особисті дані (чи є хтось із вашої сім’ї політичною особою, який стаж у Вас на попередній роботі)
4. Дані про членів сім’ї (Ваш сімейний стан і чи є у Вас діти)
5. Фактичне місце провадження діяльності
6. Фінансові показники
7. Активи
8. Використання гранту (яку суму ви бажаєте отримати, скільки працівників плануєте найняти, щомісячний плановий виторг, участь ваших коштів, очікувана рентабельність і те, без чого ви не зможете пройти далі, – це бізнес-план)
9. Підтвердження особи
10. Очікування опрацювання

Як 100 % отримати Дія грант на власну справу в Україні 2023?

Розібравшись вже в цій нагороді, здається, що й не залишилось більше питань, але в чому полягає саме успіх подачі заявки?

В бізнес-плані! Чому ми акцентуємо на ньому, тому що саме своїм Бізнес-планом Ви підкріплюєте майбутній проєкт, в якому буде зазначено орієнтовний час, за який Ваша власна справа вийде в плюс, на що підуть гроші, розрахунок персоналу, техніки й все, що тільки потрібно.  

І що ж робити, якщо Ви розумієте приблизно, що бажаєте бачити в майбутньому, але самі не знає, як це втілити, щоб було ефективно?

З Вас – ідея, з нас – реалізація.

Якісний бізнес-план, який гарно пропрацьований і має всі шанси реалізації, – це вже 90% успіху отримання гранту на власну справу!

Vlad CITY PROFIT owner digital marketing agency in Ukraine

Найпоширеніші запитання

Дія грант на власну справу

Якщо вам потрібні ідеї для бізнесу, то тоді Вам варто прочитати нашу статтю, де Ви точно щось знайдете для себе. ТОП-5 ідей. Який можна відкрити бізнес за 1000 доларів?

Звісно так, адже неважливо, скільки людей зараз має свій бізнес, конкуренція – це завжди добре, якщо Ви подаєте якісну продукцію, надаєте якісні послуги і цим допомагаєте розв’язати якісь проблеми для людей. В житті варто спробувати все, особливо зараз, коли з’явилась можливість отримати грант.  

За першу хвилю понад 4000 людей отримали гранти, сума яких складає 1 млрд грн. Не потрібно забувати, що таких видач планується понад 20, тому у вас в будь-якому випадку є шанс отримати приз, особливо якщо ви подасте цікавий  і продуманий бізнес-план з яким як раз ми можемо Вам допомогти.