☎ +38 063 223 29 51

ChatGPT для бізнесу вже в Україні - Ніші з крутими кейсами CITY PROFIT - Запчастини та Персональний Транспорт

Попередження про ChatGPT для Бізнесу , та що дає ChatGPT в Україні

ChatGPT вже в Україні – способи використання ChatGPT для малого та середнього бізнесу

Як використовувати штучний інтелект для малого бізнесу: ТОП-5 способів

На ринку всі конкуренти або ведуть чесну боротьбу (рідко), або ненавидять одне одного (зазвичай), або навіть не знають про їх існування (найчастіше). 

Тож, за технологіями і переваги всі борються кожен день. Наша компанія – не виключення. Ми, тут в Сіті Профіт, завжди в курсі новинок і давайте по-правді – використовуємо в роботі штучний інтелект вже мінімум років 5. Тож ділимося враженнями і досвідом в моменті, коли хайп піднявся 🙂

City profit PIMIENOV 2021 2023 2023

1. Власне ЧАТ БОТ від ChatGPT для маленького та середнього бізнесу

По-перше, якщо ви просували будь-які інші платформи для Чат-Ботів, то королем на разі буде якраз ChatGPT. Його буде використовувати пошуковик Bing (аналог Google від компанії Microsoft) як стандартний авто-відповідач на ваші запити. Але найкрутіше – що ви можете створювати власних чат-ботів для свого бізнесу. Для цього вже є купа фрілансерів та навіть окремих кампаній, що допоможуть зв’язати API та інші чисто технічні штуки між вашим сайтом / соціальною мережею та вашим ботом.

Так, він може:

1. Відповідати на запити від ваших потенційних покупців

2. Надавати додаткову чи базову інформацію про ваш продукт

3. Допомогати швидше / зручніше оформити замовлення

4. Порівнювати ваш продукт з іншими (за умови, що в базі знань ChatGPT буде інформація яку накопичив пошуковик Bing, а ваш бізнес та його конкуренти там Googl-яться)

Але чи довірити вихованому чат-боту говорити з клієнтами що пропонують… партнерство? Чи зміни до технічних характеристик вашого продукту? Хм. Є над чим подумати, так?

2. ChatGPT для оптимізації описів ваших пропозицій ринку

Ви ж дійсно можете оптимізувати опис вашого продукту за допомогою копірайтерів-фрілансерів або дорогих копірайтерів-маркетологів. А ChatGPT з’явившись в Україні, по-суті знищив у більшості випадків таку роботу? Чи ні? Звісно ні.

Жоден бот (поки що) не напише у Вашому стилі нічого, бо ще не навчився так адаптуватися до нових обставин як мозок. Мається на увазі – ваші помилки, та спосіб подачі важко повторити.

Хоча, ми вже бачили як ChatGPT та його аналоги (так, вони є, їх багато) емітують стиль зірок прози та поезії. Тож, теоретично це можливо, але скільки ж треба мати ІСНУЮЧИХ в інтернеті ваших текстів, аудіо-повідомлень, та передбачати зміни ваших нейронних зв’язків, щоб повторити вашу стилістику? Важкувато. Навіть з точки зору програмістів та спеціалістів з Big Data.

А ще є проблема. Навіть якщо ви вирішили, що ваші тексти не потребують якогось конкретного стилю конкретної людини та просто повинні бути Класично-Гарнюсенькими та грамотними… Google та той самий Bing ЗВІСНО передбачив ту купу текстів що ви / ми / планета земля згенеруємо і захочемо швидше (наприклад) запустити сайт. І включив ВЖЕ механізм відслідковування бото-текстів або текстів що написані через ChatGPT. Коротше кажучи – це погано для Вашого сайту і “мінуси до карми” від Google можуть спустошити репутацію вашого сайту і гуглитись ви просто перестанете. 

3. ChatGPT для бізнесу який живе в ОФЛАЙН

На нашу думку – ідеальний спосіб використання ChatGPT та його аналогів. Ніхто не забанить вас за плагіат, якщо ви напишете на вашому надрукованому флаєрі текст, що написав вам ChatGPT. Ви спокійно можете використовувати його так само і для бізнесу з написання книжок для дітей та дорослих. Вас не забанить друкарська компанія чи авторський надзор.

А навіть якщо в перевіряючих органах сувора технологія оцінки “анти-плагіат” – використовуйте сервіси перевірки тексту на плагіат та інші боти, щоб перефразувати існуючі тексти.

А ще, мабуть круто було б використовувати ChatGPT для переробки класичних театральних вистав на новий лад. Наприклад, переписати Ромео і Джульєту так, як зробив би це найвідоміший японський режисер Міядзакі Хаяо чи в стилі Лесі Українки, наприклад. Ото було б круто. (так, це по силам ChatGPT).

4. ChatGPT використовувати як Генератор натхнення.

Саме так його потрібно використовувати скажуть вам більшість блогерів технарів. Бо розуміють те, що ми написали в першому і другому пункті. Але будуть не зовсім праві. І ось чому.

Технарі, цифромени, програмісти. В більшості випадків мають меншу креативність ніж художники, музиканти та дизайнери одягу. І можуть просто не знати, що якщо креативній людині допомогати креативити на постійній основі – то це увійде у звичку і креативність стане буденною, як у всіх. 

Тобто продукт креативності стане не таким вже і креативним. Не таким унікальним, а звичайним. Кліше.

Використовуйте такий генератор натхнення тільки для РІСЕРЧУ. Замість того, щоб використати ChatGPT для написання казки про Французьку сіру мишку, а-ля “напиши мені казку про французьку сіру мишку”, дізнайтеся про францію трохи більше, про історію Парижу пов’язану з мишами. Хай пошукає і знайде час в якому і будуть відбуватися події вашої нової казки.

2023 Маркетинг для Магазинів одягу, меблів та продавців послуг

5. ChatGPT для бізнесу побудованому на вузьких нішах

Якщо ваш бізнес – хімічне виробництво, розробка програмного забезпечення або просто написання серйозних наукових розборах, наприклад, футбольних матчів минулого сторіччя, то ChatGPT стане дуже в нагоді. Він знає багато історії, багато точної інформації.

Та що казати якщо ChatGPT використовують для бізнесу по розробці програмного забезпечення. ВЖЕ багато пишуть програм саме в чаті GPT. Використовують так і для порівняння якості, властивостей різних продуктів життєтворчості людей.

Ви можете написати “чим відрізняються вчення Зігмунда Фройда та Карла Густава Юнга”. І вірите чи ні, але він (ChatGPT) відповість.

Ваші питання про ChatGPT для бізнесу

Для підключення легко можно використовувати основний сайт OpenAI. Реєстрація не важка і ChatGPT вже доступний в Україні. 

Після реєстрації Вам треба знайти розділ CHAT. Тепер, ви бачите вікно, де знизу бачите поле для введення вашого запиту.

Питайте як хочете, але намагайтеся максимально чітко пояснити свій запит.

Це не важко, але потребує навички і розуміння “як це працює”. 

Якщо напишете “меню”, то штучний-інтелект / чат напише вам дурню.

Але, якщо напишете “напиши мені меню для кето-дієти на 3 страви, і використай будь-ласка овочі гриль. Також було б дуже добре, якби ти одразу написав мені як готувати ці страви”. То, чекайте супер-відповіді. Не зупиняйтеся з експерементами.