☎ +38 063 223 29 51

Від ніші і асортименту до Маркетингу і Продажів

Pitch Deck або Бізнес План
Презентація та Фінанси

ДЛЯ ВАШОГО СТАРТУ У 2023 РОЦІ

Якщо вам треба не реферат, а достатній бізнес-план з презентацією інвестору (або команді) та фінансовою моделлю.

Ви знаєте, що можете більше.

Якщо ви вже тут:

Ваш асортимент, маркетинг, система продажів чи рентабельність моделі не в найкращому стані, так? Ви знаєте, що ваш бізнес може більше. І скоріш за все у вашій кишені зараз менше ніж ви планували.

Якщо зараз на ринку з’явиться хтось швидший та більш амбітний за вас, то ваша команда з радістю піде до нового лідера, а покупці з натхненням підтримують нову зірку – не вас.

А ще постачальники товарів чи послуг, які були вашими партнерами можуть в якийсь день не знайти на вас часу.

Чому саме до нас:

Гарна новина в тому, що ви там де треба. 

Ми спеціалізуємося на побудові не тимчасових, а ультра-рентабельних систем продажів.

Оптимізація асортименту, фінансової моделі в тому числі і команди, маркетинг та автоматизація, управління відділами продажів, розбудова ПІД КЛЮЧ – це наш профіль

Реальний Бізнес План який беруть в РОБОТУ.

І саме тому ми заявляємо – розуміємося на побудові стартап-моделей (так, ви можете називати це бізнес-планом чи діагностикою бізнесу – для нас ви все одно стартап… в 99% випадків, хоча якраз Стартапи до нас приходять дуууже рідко).

Саме тому, наші бізнес-моделі отримують інвестиції (якщо для цього їх замовляли), або беруться в роботу власником підприємства.

Від вас – інтерв’ю та цифри існуючої ситуації. Від нас – модель та презентація проекту розвитку у форматі «так, як би робив Сіті Профіт на вашому місці».

безкоштовна вебворонка від city profit

Оптимізуємо Нішу, розробимо прайсинг, бізнес план презентація та фінансову модель

Як це працює?

Бізнес план, в якому ми й самі готові взятися за продажі та маркетинг. Наше бачення, покрокова схема задач, фінансова модель, прогнозований прибуток, аналіз ніші й ринку, маркетинг стратегія та навіть мотивації для відділу продажів — це все буде представлено і зроблено під нашим керівництвом.

13+ Років Досвіду

Постійна практика в розбудові відділів продажів, маркетингу, операційним керуванням, зробила нас спеціалістами, що люблять свою справу

Майже 200 клієнтів

Ми не тільки допомогли з написанням бізнес-плану чи Стартап Моделі, ми допомогли отримати інвестиції та супроводжували маркетинг та продажі для клієнтів ПІД КЛЮЧ

Для Рентабельності

В нас немає шаблонів. В наших Стартап Моделях, Бізнес Планах та Пітч Деках все зроблено спеціально для вашої ніші, команди і навіть характеру. З прицілом на  РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ.

Гайда обирати, ЯКИЙ Бізнес План Презентація підійде для ВАС

Варіант №1

Бізнес План Презентація для розвитку продажів СВОГО проєкту

Готові бізнес-плани мають цільове призначення відповідей на такі питання:

  • Скільки РЕАЛЬНО коштує в часі, людських ресурсах, грошах відкриття нового підрозділу, виводу нового продукту на ринок;
  • На яку окупність і в який термін можна сподіватися на отримання додаткових прибутків, якщо масовано рекламувати продукт в соціальних мережах, за допомогою нового відділу продажів і т.д.;
  • Які саме показники будуть ключовими в продажах (kpi у воронці продажів та каналах збуту);
  • Які сучасні інструменти в ремаркетингу, CRM та способах просування через партнерські мережі можна використати в теперішній конкретній ситуації підприємця, як саме;
  • Хто відповідальний та якими якостями повинна володіти команда проєкту.
Бізнес План Презентація для розвитку продажів та СВОГО проєкту
Бізнес План Презентація для отримання ІНВЕСТИЦІЙ 2023

Варіант №2

Бізнес План Презентація для отримання ІНВЕСТИЦІЙ

Наші готові бізнес-плани принесли нам позитивний досвід в отриманні клієнтом інвестицій. Навіть під час загострення пандемії 2019-2021. Ми писали готові бізнес-плани в складних умовах (обмаль часу, з інформації – тільки інтерв’ю в скайпі).

Тому, якщо ви збираєтесь отримати інвестиції від Українського Інвестора (знайомий підприємець, фонд, грант) або від USAID чи ЄБРР – вам варто залишити заявку, щоб замовити бізнес-план.

Варіант №3

Бізнес План Презентація для СТАРТАПУ

Створення власної справи, нового продукту – це безліч ризиків! Не існує єдиної формули успіху. Не існує готового чек-листа чи шаблону, що підійде усім. Тому, створюючи новий бізнес, краще замовляти готові бізнес-плани у тих, хто:

  • тримає РОКАМИ імідж таких, хто створює і допомагає іншим створювати стартапи, нові підрозділи, торгові дома;
  • має досвід отримання інвестицій в Україні й закордоном;
  • має портфоліо успішних кейсів фактичного виводу нових компаній чи продуктів на різні (важкі) ринки збуту.

Чому обирають нас? Бо ми розуміємося не тільки на сучасних технологіях в продажах і маркетингу, які застосовуємо в клієнтських проєктах (ми відповідальні за продажі та маркетинг), а ще й знаємо, що ГОЛОВНЕ ЦЕ ПРОДУКТ. А в розробці асортименту та прайсингу, нішуванні – ми розбираємося найбільше.

Бізнес План Презентація

МЕТОДИ і ПРОЦЕС складання.
Бізнес План Презентація, Фінансова Модель і не тільки.

1 Спочатку ми складаємо бізнес-план (виходячи з ваших даних – іноді тільки інтерв’ю). Там буде про нішу, прайсинг, асортимент, воронки продажів, маркетинг стратегія та HR, ключові показники та звісно фінансова модель. А потім розкажемо і покажемо його Вам у вигляді презентації.

2 Звичайно робимо його максимально реалістичним і день в день після презентації підправимо з Вашого досвідченого погляду (етап Актуалізації – ви скажете що не спрацює точно, бо вже пробували). Обов’язково маємо розуміти, яка ситуація на ринку на цей момент. Але ви свій ринок знаєте точно краще.

3 Ви приймаєте рішення по бюджетуванню реалізації проєкту або знаходите інвестиції у свій проєкт.

4 Підписуємо контракт на реалізацію проєкту в партнерстві (за допомогою нашої компанії).

5 Початок реалізації (ви все робите самостійно, з нашою частковою допомогою, або віддаєте все, що стосується продажів та маркетингу в наше управління (аутсорсинг продажів).

Бізнес План це відповіді на питання:

Яку обрати Нішу, де немає конкурентів

Вміємо шукати там, де найменша конкуренція, БАГАТО клієнтів, і найбільша можливість розвитку.

Які незвичні та працюючі інструменти варто залучити

Ми, звичайно, не боги (хоча…), але маємо такі технології, що творять дива і ясність вашому бізнесу.

Як створити бачення, від якого мурахи по шкірі

У нас 100500 актуальних ідей, як зробити органічніше, краще, трендовіше для кінцевого клієнта.

Які цілі Релістичні саме у вашому випадку

Ми не “вішаємо Вам на вуха” недосяжні цілі. Ми об’єктивно оцінюємо ситуацію і кажемо вам, що ми очікуємо. Де буде проблема, і як будемо з нею боротися.

Який зробити ВЕБ-сайт

Пояснимо, що потрібно вашому ВЕБ-сайту, щоб він нарешті почав приносити постійний дохід.

На які результати розраховувати

Охх, це певно найприємніше: наскільки багато грошей ви отримаєте після реалізації проєкту. – залежить від того яка система прогнозування та керування показниками застосована. Ми покажемо свій обгрунтований прогноз по всім воронкам та витратам.

Які обрати канали та які Воронки Продажів варто застосувати

Ми знаємо, як з простого відвідувача сайту зробити потенційного теплого клієнта.

Як діяти - Покроково

Не переймайтесь, ви не розгубитесь після всієї цієї інформації, адже ми скажемо, що робити, як, і коли. А більшість робіт ми готові зробити за вас (упаковка, маркетинг, продажі, автоматизація)

покрокова інструкція дій CITY PROFIT

BFM by CITY PROFIT
(Фінансова Модель з воронками, витратами та прогнозованим операційним прибутком.)

Готові бізнес-плани містять фінансову модель, що згодом перетворить ваш бізнес на УСПІХ.

Наша гарантія звучить так:

Ми повертаємо гроші, якщо бізнес-план, а саме його частина про показники продажів та рентабельності не є реалістичною для нас.

Перефразуємо: якщо ми НЕ ГОТОВІ взятися за продажі та маркетинг цього проєкту, або проєкт має шанси не вийти на планові показники за 90 днів – ми повертаємо гроші за розроблену модель. 

Якщо Ви замовили складання бізнес-плану і ми презентуємо вам модель – то віримо в неї й готові взятися за питання продажів та маркетинг в цьому проєкті (налаштувати системи, підібрати мікрокоманду, просувати в інтернеті, офлайні, B2B, інше).