☎ +38 063 223 29 51

Просте рішення в 2023

Інтернет Маркетинг B2B: Де знаходяться найбільші клієнти

Якщо у вас бізнес, вам потрібні клієнти. Якщо вам потрібні клієнти – вам потрібна система, що буде їх залучати. 

Така “супер-зброя” ховається там, де зазвичай не чекаєш.

Ось вам єдина логічна формула для B2B Маркетингу

інтернет маркетинг B2B від Пімєнова Володимира - Сіті Профіт

Більшість успішних B2B (business to business) компаній використовують комбінацію як мінімум трьох, а найчастіше – дюжини та більше видів B2B Маркетингу.

Спробувати з’ясувати, яка комбінація є найпоширенішою, може виявитися складнішою, ніж ви думаєте. Кожна компанія має свій власний спосіб ведення справ, а деякі стверджують, що їхній спосіб унікальний.

Навіть якщо інструменти здаються знайомими, як ви можете їх порівняти з ефективністю в своїй ніші? Скільки існує компаній з однаковими потребами у послугах чи товарів? Це все одно, що намагатися з’ясувати, як виглядає середній українець. Українців занадто багато, і жоден із них не може бути “середнім”.

Якщо хочете спробувати самостійно

ПРОСТИЙ СПОСІБ : Інтернет Маркетинг B2B в ДВА КРОКИ

За останні кілька років інтернет-маркетинг став чимось на зразок галасу, і не дарма. Інтернет – це відмінне місце для реклами вашого бізнесу та залучення клієнтів з усього світу. Однак, не всі види інтернет-реклами ідеально підходять для будь-якого бізнесу. Важливо знайти методи, які узгоджуються з загальною маркетинговою стратегією і відповідають тому, чого ви хочете досягти.

Тільки індивідуальний підхід та регулярне А/В тестуваннядо маркетингової кампанії в Інтернеті гарантує, що вона буде успішною. Ось кілька порад для початку роботи:

Знайдіть те, що вам підходить – Якщо ви хочете почати швидко, то ідеальним варіантом буде випробувати один або два канали інтернет-реклами.

Ви можете запустити кампанію Google Adwords або використовувати соціальні мережі, такі як Facebook, LinkedIn або Twitter, щоб поширити інформацію про свій бізнес.

Ознайомтеся з цими сайтами та подивіться, що вони можуть запропонувати.

Спробуйте поставити себе на місце замовника вашого продукту. Хто саме робить замовлення? Які канали він відвідує часто? (Google, Bing, LinkedIn, Facebook, Instagram, TikTok, OLX, Prom та інші)

Дотримуйтесь основ – не ускладнюйте ситуацію, пробуючи відразу багато різних методів реклами в Інтернеті.

Використовуйте пошукову оптимізацію (SEO), рекламу з оплатою за клік (PPC) та кампанії в соціальних мережах на початковому етапі, щоб набрати обертів та зрозуміти, що працює найкраще.

Потім переходьте до більш просунутих форм онлайн-маркетингу, таких як маркетинг електронною поштою, авто-воронки, чат-боти та пошукова оптимізація.

І ТІЛЬКИ ПОТІМ ЗРОБІТЬ ВЛАСНІ ВИСНОВКИ

Трохи про воронка продажів В2В Маркетинг та Діджитал Маркетинг від Сіті Профіт

Спойлер: скоріш за все ваші висновки будуть невірними, якщо хоч на якомусь каналі ви зробили технологічну чи методологічну помилку. 

Бо, навіть найкрутіший маркетолог з будь-якого каналу просування не зможе написати ідеальну і завжди актуальну покрокову інструкцію з реклами, наприклад, в Фейсбук (бо алгоритми і роботи змінюються з оновленнями, які з’являються чотири – шість разів на рік).

Що значить сучасний досвід?

НАШ ДОСВІД в Інтернет маркетингу B2B сфери - ОБ'ЄКТИВНІШЕ БУДЬ-ЯКОГО іншого В УКРАЇНІ

Інтернет Маркетинг B2B як у тих трьох хлопців з CITY PROFIT 2009 - 2022

Пітер Друкер, батько сучасної теорії управління, сказав, що “мета бізнесу – створити та утримати клієнта”. Це чудова цитата, але не зовсім вірна. Мета бізнесу – заробляти гроші. Якщо ви цього не зробите, то ніхто інший цього не зробить.

Але, Ви можете знайти партнерів і команду. І це необхідно!

Ми отримали досвід із 150+ проектів для малого бізнесу (їх усіх можна побачити на нашому сайті – просто зробіть запит!).

І завдяки досвіду маємо досить об’єктивне уявлення про інтернет маркетинг B2B сфери у широкому розумінні (ніша, асортимент, вирва, канали маркетингу, способи продажів та партнерські мережі для продажу продуктів… а ще ціноутворення і навіть логістика – наш профіль з 2009-го року СИСТЕМИ ПРОДАЖУ, а не консалтинг або вузькопрофільні послуги для “лайків”).

Чому для Інтернет Маркетинг B2B сфери обирають саме CITY PROFIТ:

Людяний Сервіс

Ми маємо чітке уявлення про те, як працює малий бізнес і що йому потрібно. Наша команда фахівців доступна 24/7, щоб подбати про ваш бізнес.

Комплексні логічні рішення

Ми завжди в курсі останніх технологій та тенденцій, а це означає, що ми можемо запропонувати вам комплексні рішення для вашого бізнесу – від розробки асортименту для ринку і цільових сторінок до SEO-просування чи рекламних кампаній, багатоканального та навіть партнерського маркетингу

Досвід в B2B Маркетингу в Азії, Європі та Україні

Наша команда вже понад 10 років успішно допомагає місцевим виробникам та дистрибьюторам просувати свою продукцію в Азії, Європі та Україні. Ми знаємо, що працює, а що ні в малому бізнесі В2В сфери. Наш досвід це єдине в Україні відкрите портфоліо у 150+ проєктів в малому бізнесі, яке можна отримати за запитом.

Індивідуальний Консалтинг

На додаток до наших високоякісних послуг CITY PROFIT пропонує вам індивідуальну консультацію зі спеціалістом профілю Інтернет Маркетинг B2B / B2C, який допоможе вам прийняти правильні рішення для вашого бізнесу.

Наша пропозиція:

Від Якої важко відмовитись

Дайте нам можливість передати свій досвід у дослідженні ринку збуту, рекламі, брендингу та побудові успішних систем продажів, і ми подбаємо про те, щоб ваш бізнес став прибутковим у найкоротші терміни.

Ми допоможемо розвинути бренд вашого бізнесу та поповнити його новими клієнтами. CITY PROFIT – це інноваційна маркетингова платформа, яка дозволить вам знайти потенційних споживачів та клієнтів, які шукають саме вас.

З Повагою, Пімєнов Володимир,

директор CITY PROFIT

Найчастіші Питання про Інтернет Маркетинг B2B

Інтернет – це місце, де люди проводять час. Канали інтернет-реклами дозволяють залучити цих людей із мінімальними витратами.

Переваги використання каналів інтернет-реклами численні. Це один із ефективних способів, за допомогою якого компанії можуть рекламувати свої продукти або послуги, не турбуючись про рекламу в друкованих ЗМІ, телевізійній рекламі або радіорекламі. Ця форма маркетингу ефективніше поширюється на молоде покоління, оскільки вони проводять більшу частину свого часу в Інтернеті.

Деякі інші переваги включають можливість звертатися до споживачів у всьому світі та відстежувати, хто бачив вашу рекламу.

Коли справа доходить до питання сфери Інтернет Маркетинг B2B сфери, у вас є багато варіантів. Ви можете вибирати з різних форм текстової реклами, відеооголошення або навіть реклами в соціальних мережах.

Тип реклами, який найкраще підходить для вашого бізнесу, буде залежати від ваших бізнес-цілей та того, на яких клієнтів ви орієнтуєтеся.

Існує ряд ключових факторів, які необхідно враховувати, перш ніж вибирати підрядника для B2B-маркетингу.

По-перше, спробуйте знайти кого-небудь, хто має досвід у вашій галузі, або схожій на вашу по середньому чеку та типу клієнтів. Також важливо знайти когось, хто може надати рекомендації та відгуки від попередніх клієнтів.

Як тільки ви знайдете потрібну людину, переконайтеся, що він точно знає, що ви хочете, щоб він зробив для вашої компанії. Спільне планування допоможе забезпечити відповідність їхньої роботи вашим цілям.

Нарешті, переконайтеся, що вони розуміють галузь і знають, як правильно просувати ваш продукт чи послугу, перш ніж розпочинати будь-яку роботу.

Обидві сторони повинні вірити в успішність проєкту і розділяти ризики програшу, а можливо і розділяти прибутки від реалізованих активностей.

Контент – це основа будь-якої реклами. Воно має бути лаконічним і сутнісно, ​​але також важливо, щоб у ньому була невелика інтрига. Контент має бути про продукт, а не обов’язково про компанію. Ціль полягає в тому, щоб спонукати людей натиснути на вашу рекламу і в кінцевому підсумку купити ваш продукт.

У цьому розділі я розповім про те, як контент можна використовувати в рекламі, а також дам кілька порад, як досягти успіху для тих, хто не вміє писати або хто має письменницький блок. Тут можна обговорити кілька ключових моментів:

– Типи контенту, який ви включаєте у рекламу.

– Поради щодо початку роботи з рекламою

Канали інтернет-реклами були основним способом, за допомогою якого малі та середні підприємства могли зв’язатися зі своїми клієнтами. Однак це не позбавлене недоліків.

Нижче наведено деякі з недоліків використання каналів інтернет-реклами:

– Низька рентабельність інвестицій

– Погана орієнтація

– непотрібні витрати

– Високі коефіцієнти кліків, що не призводять до високих коефіцієнтів конверсії.

CITY PROFIT B2B MARKETING KYIV. UKRAINE
Ефективний Інтернет Маркетинг для B2B Компаній

CITY PROFIT – це система багатоканального маркетингу та навіть продажів для малого бізнесу. Від генерації сучасної ніші для вашого бренду та асортименту, який хочуть купувати, до екосистеми лендингів, SEO-оптимізації та реклами в Google.

Ваше завдання – виробництво класного продукту (товару або послуги), а наше – просування бренду таким чином, щоб ви отримували 100+ класних гарячих клієнтів щомісяця.

Трохи відгуків про Інтернет Маркетинг B2B сфери від CITY PROFIT:

“Мені не потрібно бути там кожен день і стежити за всім. За останні 60 днів я заробив більше, ніж будь-якого місяця за два останні роки.” VB

“Ми запустили новий продукт корпоративного рівня, і я дуже задоволений результатами. Ця система заощадила мені часу (швидкість – це про Сіті Профіт) та грошей (менше співробітників), і я отримав продажів у ОПТІ приблизно у 8 разів більше, ніж було до цього. Маркетинг це не про лайки. Маркетинг це про асортимент, логічні пропозиції та комерцію. Піменову Дякуємо!” VT

“Тільки завзята праця приносить результат! Не чекайте, що все зроблять за Вас. Вам потрібно буде дати розгорнуте інтерв’ю десь у скайпі або зумі, і тільки після цього почнеться магія. Ви чули поняття “веб-воронка?”, я до Сіті Профіт теж не чув і навіть не думав про свій асортимент так, як цього вимагає сучасний покупець у В2В.Наразі ми зробили 20% від того, що повинні за контрактом і в процесі роботи, АЛЕ ВЖЕ бачимо в цифрах зростання продажів. або коментарів в інсте, а саме ПРОДАЖУ! Дякуємо Сіті Профіт.” UA

*Деталі за запитом в будь-який час